Borovets Kayak Turu

Türkiye’nin her bir noktasına Nilüfer farkıyla seyahat edin.

Borovets Kayak Turu

Borovets kayak turu, Nilüfer Turizm tarafından sömestr tatiline özel olarak sizlere sunulan hizmetlerden biridir. Sömestr tatili boyunca her gün İstanbul’dan kalkacak olan araçlarımızla birlikte Bulgaristan’ın Sofya kentine yani Borovets kayak merkezine turlar düzenlenmektedir.

4 gece 5 gün süren Borovets kayak turu sayesinde hayallerinizdeki tatili yaşayabilmeniz mümkündür. Kış mevsiminin tüm güzelliklerine sahip olan ve çeşitli aktiviteler ile daha eğlenceli bir tatil geçirmenize olanak sağlayana Borovets kayak turunu siz de tercih edebilirsiniz.

Borovets kayak merkezi başta olmak üzere Bansko kayak turu ve diğer sömestr tatil paketlerimiz hakkında bilgi sahibi olmak için web sitemizi tercih edebilirsiniz. Ayrıca 05324722478 iletişim numarasından bizlere ulaşabilir ve fiyat teklifi alabilirsiniz.

 

Türkiye’nin en büyük seyahat sitesi. Daha Çok Bilgi. Keyifli Seyahat.

Profesyonel yöneticileri ve eğitimli personelleri ışığında, 2005 yılından bu yana şehirler arası kara yolu ulaşım sektörünü domine eden Nilüfer Turizm, yolcularına güvenli bir seyahat vadediyor. Yönetim becerileri konusunda eğitimli yönetici kadrosu sayesinde müşteri beklentilerini karşılayan ve yeni taleplere uygun çözümler geliştiren Nilüfer Turizm, teknolojiden aldığı ilhamla pratik bir şekilde otobüs bileti almanızı sağlıyor. Tüm cihazlar üzerinden kolayca satın alabileceğiniz otobüs biletleri, Nilüfer Turizm’in güvenilirliği ve uygun fiyat politikası ile birleştiği günden bu yana müşteri memnuniyetini bir üst seviyeye taşıyor. Yolcularına konfor sağlamayı ve güven inşa etmeyi bir ilke ediniyor. “Güvenli Ellerdesiniz” sloganıyla yola çıkan ve sizleri Türkiye’nin birçok noktasına ulaştıran Nilüfer Turizm’i tercih ederek, kaliteden ödün vermeden, güvenle ve ekonomik bir şekilde seyahat edebilirsiniz.