Bulgaristan Bansko Otobüs Seferleri Başladı

Türkiye’nin her bir noktasına Nilüfer farkıyla seyahat edin.

Bulgaristan Bansko Kayak Merkezi Otobüs Seferleri

Bulgaristan Bansko kayak merkezine seferlerimiz artık başladı. 21 Ocak 2022 tarih itibariyle İstanbul, Bursa ve Edirne’den tüm sömestr boyunca otobüs seferlerimiz hareket edecek. Bununla birlikte Bansko kayak merkezi turu da yine Nilüfer Turizm güvencesiyle gerçekleştirilecek.

Bansko Otobüsleri Nereden Kalkıyor?

Bansko otobüs seferleri sömestr tatili boyunca her gün kalkış yapmaktadır. Nilüfer Turizm Bansko otobüs seferlerinin kalkış yapacağı şehirler Bursa, Edirne ve İstanbul’dur. Ayrıca her gün bu üç şehirden Bansko’ya gidiş dönüş seferlerimiz de bulunmaktadır. Siz de Bansko kayak merkezi turu için veya Bansko otobüs bileti için Nilüfer Turizm’i tercih edebilirsiniz.

İstanbul Bansko Otobüsle Ne Kadar Sürer?

İstanbul Bankso otobüs turu için yapılacak olan seyahatler yaklaşık 600 km’lik bir güzergah çerçevesinde gerçekleşecektir. Bu güzergah doğrultusunda İstanbul, Edirne, Sofya ve Plovdiv şehirlerinden geçilerek Bansko’ya varılacaktır. Bansko otobüs sefer süresi de yaklaşık olarak 10 saat sürmektedir. Sizde en uygun fiyatlarla Bansko otobüs bileti satın almak için web sayfamızdan gideceğiniz tarihe göre gidiş ve dönüş Bansko otobüs seferlerini sorgulayarak en uygun Bansko otobüs biletinizi güvenle satın alabilirsiniz.

Türkiye’nin en büyük seyahat sitesi. Daha Çok Bilgi. Keyifli Seyahat.

Profesyonel yöneticileri ve eğitimli personelleri ışığında, 2005 yılından bu yana şehirler arası kara yolu ulaşım sektörünü domine eden Nilüfer Turizm, yolcularına güvenli bir seyahat vadediyor. Yönetim becerileri konusunda eğitimli yönetici kadrosu sayesinde müşteri beklentilerini karşılayan ve yeni taleplere uygun çözümler geliştiren Nilüfer Turizm, teknolojiden aldığı ilhamla pratik bir şekilde otobüs bileti almanızı sağlıyor. Tüm cihazlar üzerinden kolayca satın alabileceğiniz otobüs biletleri, Nilüfer Turizm’in güvenilirliği ve uygun fiyat politikası ile birleştiği günden bu yana müşteri memnuniyetini bir üst seviyeye taşıyor. Yolcularına konfor sağlamayı ve güven inşa etmeyi bir ilke ediniyor. “Güvenli Ellerdesiniz” sloganıyla yola çıkan ve sizleri Türkiye’nin birçok noktasına ulaştıran Nilüfer Turizm’i tercih ederek, kaliteden ödün vermeden, güvenle ve ekonomik bir şekilde seyahat edebilirsiniz.