Bulgaristan Otobüs Seferleri

Türkiye’nin her bir noktasına Nilüfer farkıyla seyahat edin.

Bulgaristan Otobüs Seferleri Başladı.
 

Nilüfer Turizm olarak Bulgaristan Otobüs seferlerini başlatmış bulunmaktayız. Bulgaristan otobüs seferleri yapan firmalar arasında firmamız araç filosu ve tecrübesi ile en iyi hizmeti vermeyi amaçlamaktadır. Şuan  İstanbul, Çorlu ve Edirne kalkışlı olan Bulgaristan Otobüs seferleri kısa bir süre sonra Bursa Kalkışlı ve İzmir kalkışlı Bulgaristan otobüs seferlerine başlayacaktır. Bulgaristan Otobüs seferlerimiz Bulgaristan’ ın Sofya, Plovdiv, Haskova, Kırcaali, Razgrad kentlerinin yanı sıra Varna, Burgas ve Şumen gibi Karadeniz sahil şehirlerine de Otobüs seferleri düzenlemekteyiz. Kış Döneminde İse İstanbul, Bursa ve Ankaradan kalkışlı Bulgaristan Bansko Kayak Merkezi, Pamporovo Kayak merkezi ve Borovets Kayak Merkezlerine Otobüs seferleri düzenlemekteyiz. Dileyen Firmalar Başta Bulgaristan Olmak Üzere Balkanlar ve Tüm Avrupada gerçekleştrecekleri Tur ve Gezi organizasyonları için Firmamızdan Yurtdışı Otobüs Kiralama imkanına sahiptir. En Uygun fiyatlar ile Bulgaristan Otobüs Kiralama ihtiyacınız için bizi arayınız.

Bulgaristan Otobüs Seferleri Hangi Günler Var ?

Nilüfer Turizm Bulgaristan Otobüs seferleri Haftanın 7 günü karşılıklı geliş ve gidiş olarak düzenlenecektir.
İstanbul Kalkışlı Bulgaristan Otobüs Seferlerimiz Hangileridir ?
İstanbul Kalkışlı Bulgaristan Otobüs Seferlerimiz
İstanbul – Çorlu – Edirne Kalkışlı  Sofya Otobüs Seferleri
İstanbul – Çorlu – Edirne Kalkışlı Plovdiv Otobüs Seferleri
İstanbul- Çorlu – Edirne Kalkışlı  Haskova Otobüs Seferleri
İstanbul- Çorlu – Edirne Kalkışlı  Kırcaali Otobüs Seferleri
İstanbul- Çorlu – Edirne Kalkışlı  Razgrad Otobüs Seferleri
İstanbul- Çorlu – Edirne Kalkışlı  Varna Otobüs Seferleri
İstanbul- Çorlu – Edirne Kalkışlı  Burgas Otobüs Seferleri
İstanbul- Çorlu – Edirne Kalkışlı  Şumen  Otobüs Seferleri olarak karşılıklı gidiş ve dönüş olarak düzenlenecektir.

Hergün Karşılıklı gidiş ve dönüş 4 sefer olarak gerçekleştireceğimiz Bulgaristan Otobüs seferlerimizde en uygun fiyata Bulgaristan otobüs bileti alabileceksiniz. Nilüfer Turizm + Bilet Üyelerimiz Satın alacakları Bulgaristan  otobüs bileti için %10 bonus kazanacaklardır. Web sayfamızdan ücretsiz + bilet üyesi olabilirsiniz. www.nilufer.com.tr  web sayfamızdan güvenli bir şekilde Bulgaristan otobüs bileti alabilirsiniz. Ayrıca Bulgaristan otobüs seferlerimiz ile ilgili olarak Nilüfer Turizm Çağrı Merkezimizden de 08502220099 nolu numarayı arayarak detaylı bilgi ve rezervasyon hizmeti alabilirsiniz.

Bulgaristan Vize Başvurularınızı Biz Yapalım
Bulgaristan Yetkili Vize Acentesi Olan Firmamız Bulgaristan Vize Başvurusu için size danışmanlık hizmeti verebilir. Bulgaristan Vizesi almak isteyen misafirlerimizinBulgaristan Vizesi için gerekli olan evraklar ve Bulgaristan Vize ücreti ile ilgili bilgi almak için  08502220099 nolu Nilüfer Turizm Çağrı Merkezi ile bağlantıya geçmesini önemle rica ederiz.

Türkiye’nin en büyük seyahat sitesi. Daha Çok Bilgi. Keyifli Seyahat.

Profesyonel yöneticileri ve eğitimli personelleri ışığında, 2005 yılından bu yana şehirler arası kara yolu ulaşım sektörünü domine eden Nilüfer Turizm, yolcularına güvenli bir seyahat vadediyor. Yönetim becerileri konusunda eğitimli yönetici kadrosu sayesinde müşteri beklentilerini karşılayan ve yeni taleplere uygun çözümler geliştiren Nilüfer Turizm, teknolojiden aldığı ilhamla pratik bir şekilde otobüs bileti almanızı sağlıyor. Tüm cihazlar üzerinden kolayca satın alabileceğiniz otobüs biletleri, Nilüfer Turizm’in güvenilirliği ve uygun fiyat politikası ile birleştiği günden bu yana müşteri memnuniyetini bir üst seviyeye taşıyor. Yolcularına konfor sağlamayı ve güven inşa etmeyi bir ilke ediniyor. “Güvenli Ellerdesiniz” sloganıyla yola çıkan ve sizleri Türkiye’nin birçok noktasına ulaştıran Nilüfer Turizm’i tercih ederek, kaliteden ödün vermeden, güvenle ve ekonomik bir şekilde seyahat edebilirsiniz.