Bulgaristan Özel Transfer Firmaları

Türkiye’nin her bir noktasına Nilüfer farkıyla seyahat edin.

Bulgaristan Özel Transfer Firmaları

Bulgaristan özel transfer hizmetinde adından söz ettiren firmamız, otobüs kiralama imkanıyla seyahatlerinizi çok daha konforlu bir hale getirmeyi amaçlar. Yurt dışı özel transfer hizmetlerimizin sınırları her geçen gün genişlerken, Bulgaristan’dan Türkiye’ye ya da Türkiye’den Bulgaristan’a seyahat etmek isteyen yolcularımız için ilk tercih konumunda yer alıyoruz.

Bulgaristan otobüs kiralama ya da özel transfer ihtiyacınız için Nilüfer Turizm firmamızı gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. Bunun için 90 544 373 31 44 cep numarasıyla iletişime geçerek dilediğiniz kapasitedeki araçlarımız için rezervasyon yaptırabilirsiniz. Uygun fiyatlı, konforlu ve güvenli araçlarımızla Bulgaristan ve İstanbul arasında rahatlıkla seyahat etme imkanınız bulunur. İster bireysel olarak ister tur seyahatleriniz için firmamızın yurtdışı transfer hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Türkiye’nin en büyük seyahat sitesi. Daha Çok Bilgi. Keyifli Seyahat.

Profesyonel yöneticileri ve eğitimli personelleri ışığında, 2005 yılından bu yana şehirler arası kara yolu ulaşım sektörünü domine eden Nilüfer Turizm, yolcularına güvenli bir seyahat vadediyor. Yönetim becerileri konusunda eğitimli yönetici kadrosu sayesinde müşteri beklentilerini karşılayan ve yeni taleplere uygun çözümler geliştiren Nilüfer Turizm, teknolojiden aldığı ilhamla pratik bir şekilde otobüs bileti almanızı sağlıyor. Tüm cihazlar üzerinden kolayca satın alabileceğiniz otobüs biletleri, Nilüfer Turizm’in güvenilirliği ve uygun fiyat politikası ile birleştiği günden bu yana müşteri memnuniyetini bir üst seviyeye taşıyor. Yolcularına konfor sağlamayı ve güven inşa etmeyi bir ilke ediniyor. “Güvenli Ellerdesiniz” sloganıyla yola çıkan ve sizleri Türkiye’nin birçok noktasına ulaştıran Nilüfer Turizm’i tercih ederek, kaliteden ödün vermeden, güvenle ve ekonomik bir şekilde seyahat edebilirsiniz.