Bursa' dan express otobüs seferleri ile İstanbul artık 1 saat

Türkiye’nin her bir noktasına Nilüfer farkıyla seyahat edin.

Yenilenen Araçlarımız ile İstanbul Bursa Arası Konforlu Otobüs Seferleri Başladı

Yenilenen araçlarımız ile İstanbul Bursa arası konforlu otobüs seferlerimiz başladı. Nilüfer Turizm kalitesiyle düzenlenen İstanbul Bursa otobüs seferleri, Alibeyköy ve Gebze’ye uğramadan gerçekleştirilmektedir. Bu sayede iki şehir arasındaki seferlerin süresi de kısalmaktadır.

Ayrıca yenilenen araçlarımız sadece İstanbul Bursa yönünde değil aynı zamanda Bursa İstanbul arasında da seyahat etmektedir. Bu seyahatlerde de ara duraklar olan Gebze ve Alibeyköy’e otobüslerimiz uğramamaktadır.

Siz de yenilenen araçlar ile Alibeyköy ve Gebze’ye uğramadan İstanbul’dan Bursa’ya seyahat etmek için Nilüfer Turizm’i tercih edebilirsiniz. Güvenilir, hızlı ve kaliteli bir şekilde seyahat etmek için web sitemizi ziyaret ederek İstanbul Bursa otobüs bileti satın alabilirsiniz.

 

Türkiye’nin en büyük seyahat sitesi. Daha Çok Bilgi. Keyifli Seyahat.

Profesyonel yöneticileri ve eğitimli personelleri ışığında, 2005 yılından bu yana şehirler arası kara yolu ulaşım sektörünü domine eden Nilüfer Turizm, yolcularına güvenli bir seyahat vadediyor. Yönetim becerileri konusunda eğitimli yönetici kadrosu sayesinde müşteri beklentilerini karşılayan ve yeni taleplere uygun çözümler geliştiren Nilüfer Turizm, teknolojiden aldığı ilhamla pratik bir şekilde otobüs bileti almanızı sağlıyor. Tüm cihazlar üzerinden kolayca satın alabileceğiniz otobüs biletleri, Nilüfer Turizm’in güvenilirliği ve uygun fiyat politikası ile birleştiği günden bu yana müşteri memnuniyetini bir üst seviyeye taşıyor. Yolcularına konfor sağlamayı ve güven inşa etmeyi bir ilke ediniyor. “Güvenli Ellerdesiniz” sloganıyla yola çıkan ve sizleri Türkiye’nin birçok noktasına ulaştıran Nilüfer Turizm’i tercih ederek, kaliteden ödün vermeden, güvenle ve ekonomik bir şekilde seyahat edebilirsiniz.