Bursa İstanbul Havalimanı Otobüs Seferleri başladı

Türkiye’nin her bir noktasına Nilüfer farkıyla seyahat edin.

Bursa İstanbul Yeni Havalimanı Otobüs Seferleri

Bursa İstanbul yeni havalimanı otobüs seferleri Nilüfer Turizm tarafından başlatıldı. Türkiye’nin her yerinde sizlere hizmet vermekte olan Nilüfer Turizm, artık bu iki lokasyon arasında da kaliteli bir şekilde seyahat etmenize olanak sağlıyor. Peki Bursa İstanbul havalimanı arası kaç saat? Bursa İstanbul yeni havalimanı arası kaç km? Bursadan İstanbul havalimanına nasıl gidilir?

Bursa otogar çıkışlı araçlarımız sizleri sadece İstanbul otogarına değil aynı zamanda havalimanlarına da ulaştırmaktadır. Uygun fiyat, zengin ikram menüleri ve birçok avantajı da sizlere sunmakta olan Nilüfer Turizm ile Bursa’dan İstanbul’a kısa süre içerisinde ulaşım sağlayabilirsiniz.

Bursa İstanbul yeni havalimanı otobüs bileti nasıl alınır? Bursa İstanbul havalimanı arası otobüs fiyatları ne kadar? Bu soruların ve daha fazlasının cevaplarını web sitemizde bulabilirsiniz .

Bursa İstanbul Havalimanı Arası Kaç Saat?

Bursa İstanbul yeni havalimanı arası otobüs sefer süresi yaklaşık 3 saattir. Firmamız, sizleri en hızlı şekilde Bursa’dan İstanbul Havalimanına ulaştırmaktadır.

Bursa İstanbul Yeni Havalimanı Arası Kaç Km?

Bursa İstanbul yeni havalimanı arası 167 km’dir. Bu iki lokasyon arasında araçlarımız sürekli olarak hizmet vermekte ve günün her saati Bursa’dan İstanbul’a ulaşabilmeniz mümkün olmaktadır.

Bursa’dan İstanbul Yeni Havalimanına Nasıl Ulaşılır?

Bursa İstanbul yeni havalimanı ulaşım imkanı birçok otobüs seferimiz ile mümkün olmaktadır. Bu iki lokasyon ve iki şehir arasında günün belirli saatlerinde çok sayıda otobüsümüz bulunmaktadır. Bursa İstanbul havalimanı yol tarifi ve güzergah bilgileri web sitemizde yer almaktadır.

Bursa İstanbul Yeni Havalimanı Otobüs Firmaları

Bursa İstanbul yeni havalimanı otobüs firmaları arasında Nilüfer Turizm sizlere destek sağlamaktadır. Türkiye’nin her yerinde ulaşım hizmeti vermekte olan firmamız, Bursa’dan İstanbul havalimanına kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Bursa İstanbul Havalimanı Otobüs Bileti Nasıl Satın Alınır?

Bursa İstanbul havalimanı otobüs bileti satın almak isteyen yolcularımızın yapması gereken tek şey web sitemize bağlanmaktır. Web sitemize bağlanarak kolaylıkla online bilet satın alabilirsiniz.

Bursa İstanbul Havalimanı Otobüs Fiyatları Ne Kadar?

Bursa İstanbul havalimanı otobüs fiyatları 75 TL’dir. Nilüfer Turizm kampanyalarından ve indirimlerinden faydalanarak daha uygun fiyatlara otobüs bileti satın alabilirsiniz

Türkiye’nin en büyük seyahat sitesi. Daha Çok Bilgi. Keyifli Seyahat.

Profesyonel yöneticileri ve eğitimli personelleri ışığında, 2005 yılından bu yana şehirler arası kara yolu ulaşım sektörünü domine eden Nilüfer Turizm, yolcularına güvenli bir seyahat vadediyor. Yönetim becerileri konusunda eğitimli yönetici kadrosu sayesinde müşteri beklentilerini karşılayan ve yeni taleplere uygun çözümler geliştiren Nilüfer Turizm, teknolojiden aldığı ilhamla pratik bir şekilde otobüs bileti almanızı sağlıyor. Tüm cihazlar üzerinden kolayca satın alabileceğiniz otobüs biletleri, Nilüfer Turizm’in güvenilirliği ve uygun fiyat politikası ile birleştiği günden bu yana müşteri memnuniyetini bir üst seviyeye taşıyor. Yolcularına konfor sağlamayı ve güven inşa etmeyi bir ilke ediniyor. “Güvenli Ellerdesiniz” sloganıyla yola çıkan ve sizleri Türkiye’nin birçok noktasına ulaştıran Nilüfer Turizm’i tercih ederek, kaliteden ödün vermeden, güvenle ve ekonomik bir şekilde seyahat edebilirsiniz.