Eskişehir' den Tekirdağ' a Otobüsle hızlı Kargo

Türkiye’nin her bir noktasına Nilüfer farkıyla seyahat edin.

Eskişehir Tekirdağ Otobüs Kargo

Eskişehir Tekirdağ otobüs kargo hizmeti başladı. Artık siz de Eskişehir’den Tekirdağ’a otobüsle eşya gönderebilirsiniz. Nilüfer Turizm ayrıcalığıyla sizlere sunulan bu hizmet sayesinde dilediğiniz her gün Eskişehir otogarından kargo gönderimi yapabilirsiniz. Uygun fiyat, aynı gün teslimat ve güvenilirlik gibi imkanların bir araya geldiği Eskişehir Tekirdağ otobüs kargo hizmetinden faydalanmak için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz;

  1. Öncelik olarak web sitemiz veya 90 549 810 26 25 iletişim numarası üzerinden bize ulaşın.
  2. Ardından müşteri temsilcilerimize Eskişehir’den Tekirdağ’a otobüsle kargo göndermek istediğinizi belirtin
  3. Sonrasında Eskişehir Tekirdağ otobüs sefer saatlerini öğrenin
  4. Son olarak kalkış saatinden önce kargonuzu Tekirdağ otogarına getirin ve şubemize teslim edin.

Yukarıdaki adımları uygulayarak siz de Nilüfer Turizm tarafından sizlere sunulan Eskişehir Tekirdağ otobüs kargo hizmetinden faydalanabilirsiniz.

 

 

Türkiye’nin en büyük seyahat sitesi. Daha Çok Bilgi. Keyifli Seyahat.

Profesyonel yöneticileri ve eğitimli personelleri ışığında, 2005 yılından bu yana şehirler arası kara yolu ulaşım sektörünü domine eden Nilüfer Turizm, yolcularına güvenli bir seyahat vadediyor. Yönetim becerileri konusunda eğitimli yönetici kadrosu sayesinde müşteri beklentilerini karşılayan ve yeni taleplere uygun çözümler geliştiren Nilüfer Turizm, teknolojiden aldığı ilhamla pratik bir şekilde otobüs bileti almanızı sağlıyor. Tüm cihazlar üzerinden kolayca satın alabileceğiniz otobüs biletleri, Nilüfer Turizm’in güvenilirliği ve uygun fiyat politikası ile birleştiği günden bu yana müşteri memnuniyetini bir üst seviyeye taşıyor. Yolcularına konfor sağlamayı ve güven inşa etmeyi bir ilke ediniyor. “Güvenli Ellerdesiniz” sloganıyla yola çıkan ve sizleri Türkiye’nin birçok noktasına ulaştıran Nilüfer Turizm’i tercih ederek, kaliteden ödün vermeden, güvenle ve ekonomik bir şekilde seyahat edebilirsiniz.