Hes Kodu Nasıl Alınır ?

Türkiye’nin her bir noktasına Nilüfer farkıyla seyahat edin.

Hes Kodu Nasıl Alınır ?

1- Hayat Eve Sığar Uygulaması ile
- "Hayat eve sığar uygulaması" üzerinden "Hes kodu işlemleri" bölümüne girilir.
- "Hes kodu oluştur" butonuna tıklanır. Kod kullanım süresi seçilir ve kod oluşturulur.

2- SMS Yönetimi ile - HES yazıp aralarında boşluk bırakılarak sırasıyla;
T.C Kimlik numarası, T.C Kimlik Seri numarasının son 4 hanesi ve paylaşım süresi(gün sayısı olarak) yazılır ve 2023'e SMS olarak atılır. Örnek: HES 1234567891011 1232 45

Önemli Hatırlatma : İçişleri Bakanlığı ve Sağlık Bakanlığı ortak kararı ile Uçak, Yüksek Hızlı Tren ve Otobüs ile gerçekleştirilercek şehirlerarası seyahatlerde Hes Kodu almak kanuni bir zorunluluktur. Hes Kodunuzu Seyahat önesinde yukarıda belirtildiği şekilde almanız gerekmektedir. Hes kodunuzu aldıktan sonra Seyahat biletinizi satın alabilirsiniz.

Türkiye’nin en büyük seyahat sitesi. Daha Çok Bilgi. Keyifli Seyahat.

Profesyonel yöneticileri ve eğitimli personelleri ışığında, 2005 yılından bu yana şehirler arası kara yolu ulaşım sektörünü domine eden Nilüfer Turizm, yolcularına güvenli bir seyahat vadediyor. Yönetim becerileri konusunda eğitimli yönetici kadrosu sayesinde müşteri beklentilerini karşılayan ve yeni taleplere uygun çözümler geliştiren Nilüfer Turizm, teknolojiden aldığı ilhamla pratik bir şekilde otobüs bileti almanızı sağlıyor. Tüm cihazlar üzerinden kolayca satın alabileceğiniz otobüs biletleri, Nilüfer Turizm’in güvenilirliği ve uygun fiyat politikası ile birleştiği günden bu yana müşteri memnuniyetini bir üst seviyeye taşıyor. Yolcularına konfor sağlamayı ve güven inşa etmeyi bir ilke ediniyor. “Güvenli Ellerdesiniz” sloganıyla yola çıkan ve sizleri Türkiye’nin birçok noktasına ulaştıran Nilüfer Turizm’i tercih ederek, kaliteden ödün vermeden, güvenle ve ekonomik bir şekilde seyahat edebilirsiniz.