İstanbul Bulgaristan Kayak Turu

Türkiye’nin her bir noktasına Nilüfer farkıyla seyahat edin.

İstanbul Bulgaristan Kayak Turu

İstanbul Bulgaristan kayak turu, Bansko şehrinde gerçekleşir. Nilüfer Turizm tarafından düzenlenen bu kayak turu sömestr tatili boyunca devam etmektedir. Siz de sömestr tatilini Bansko gibi harika bir şehirde, inanılmaz güzellikteki kayak merkezinde geçirmek isterseniz Nilüfer Turizm’i tercih ederek İstanbul kalkışlı Bulgaristan kayak turuna katılabilirsiniz.

Nilüfer Turizm sizlere Bulgaristan kayak turunda iki farklı seçenek sunar. Bunlar 4 yıldızlı ve 5 yıldızlı otel paketleri dahilinde birbirinden ayrılır. Dört yıldızlı otelli paketin ücreti 259€ olurken 5 yıldızlı paketi tercih eden müşterilerimizin 399€ ödemesi gerekmektedir.

İstanbul Bansko kayak turu hakkında bilgi sahibi olmak ve yerinizi şimdiden ayırtmak için 0532 472 2478 iletişim numarasından bize ulaşabilirsiniz.

 

Türkiye’nin en büyük seyahat sitesi. Daha Çok Bilgi. Keyifli Seyahat.

Profesyonel yöneticileri ve eğitimli personelleri ışığında, 2005 yılından bu yana şehirler arası kara yolu ulaşım sektörünü domine eden Nilüfer Turizm, yolcularına güvenli bir seyahat vadediyor. Yönetim becerileri konusunda eğitimli yönetici kadrosu sayesinde müşteri beklentilerini karşılayan ve yeni taleplere uygun çözümler geliştiren Nilüfer Turizm, teknolojiden aldığı ilhamla pratik bir şekilde otobüs bileti almanızı sağlıyor. Tüm cihazlar üzerinden kolayca satın alabileceğiniz otobüs biletleri, Nilüfer Turizm’in güvenilirliği ve uygun fiyat politikası ile birleştiği günden bu yana müşteri memnuniyetini bir üst seviyeye taşıyor. Yolcularına konfor sağlamayı ve güven inşa etmeyi bir ilke ediniyor. “Güvenli Ellerdesiniz” sloganıyla yola çıkan ve sizleri Türkiye’nin birçok noktasına ulaştıran Nilüfer Turizm’i tercih ederek, kaliteden ödün vermeden, güvenle ve ekonomik bir şekilde seyahat edebilirsiniz.