İstanbul' dan express otobüs seferleri Gebze, Balıkesir ve Manisa' ya uğramadan 7 saat' de İzmir' desiniz.

Türkiye’nin her bir noktasına Nilüfer farkıyla seyahat edin.

Yenilenen Otobüslerimiz ile İstanbul İzmir Arası Otobüs Konforlu Seferlerimiz Başladı

Yenilenen otobüslerimiz ile İstanbul İzmir arası konforlu otobüs seferlerimiz başladı. Nilüfer Turizm kalitesiyle gerçekleştirilecek olan seyahatlerimizde araçlarımız İstanbul’dan yola çıkarak Alibeyköy, Gebze, Balıkesir ve Manisa’ya uğramadan direkt olarak İzmir’e ulaşıyor.

Siz de Alibeyköy, Gebze, Balıkesir ve Manisa lokasyonlarına uğramadan direkt olarak İstanbul İzmir arası otobüs bileti satın almak için Nilüfer Turizm’i tercih edebilirsiniz.

Ayrıca İzmir İstanbul arası otobüs seferlerimizde de aynı rota izlenmekte ve otobüslerimiz ara duraklara uğramamaktadır. Bu sayede daha hızlı ve daha konforlu yolculuk yapabilmeniz mümkün hale gelmektedir. Siz de kaliteli, konforlu ve hızlı otobüs yolculukları için Nilüfer Turizm web adresimizi ziyaret edebilir, uygun fiyatlar karşılığında İstanbul İzmir otobüs bileti satın alabilirsiniz.

 

 

Türkiye’nin en büyük seyahat sitesi. Daha Çok Bilgi. Keyifli Seyahat.

Profesyonel yöneticileri ve eğitimli personelleri ışığında, 2005 yılından bu yana şehirler arası kara yolu ulaşım sektörünü domine eden Nilüfer Turizm, yolcularına güvenli bir seyahat vadediyor. Yönetim becerileri konusunda eğitimli yönetici kadrosu sayesinde müşteri beklentilerini karşılayan ve yeni taleplere uygun çözümler geliştiren Nilüfer Turizm, teknolojiden aldığı ilhamla pratik bir şekilde otobüs bileti almanızı sağlıyor. Tüm cihazlar üzerinden kolayca satın alabileceğiniz otobüs biletleri, Nilüfer Turizm’in güvenilirliği ve uygun fiyat politikası ile birleştiği günden bu yana müşteri memnuniyetini bir üst seviyeye taşıyor. Yolcularına konfor sağlamayı ve güven inşa etmeyi bir ilke ediniyor. “Güvenli Ellerdesiniz” sloganıyla yola çıkan ve sizleri Türkiye’nin birçok noktasına ulaştıran Nilüfer Turizm’i tercih ederek, kaliteden ödün vermeden, güvenle ve ekonomik bir şekilde seyahat edebilirsiniz.