İstanbul Havsa Otobüs Bileti Ne Kadar?

Türkiye’nin her bir noktasına Nilüfer farkıyla seyahat edin.

İstanbul Havsa Otobüs Bileti Ne Kadar?

İstanbul Havsa otobüs bileti satın almak için siz de Nilüfer Turizm’i tercih edebilirsiniz. Türkiye’nin her yerinde sizlere seyahat hizmeti veren Nilüfer Turizm, İstanbul’dan Havsa’ya otobüs bileti alabilmenize olanak sağlar.

İstanbul Havsa otobüs bileti güncel fiyatı 100 TL’dir. Ayrıca fiyatlar dönemsel olarak değişiklik göstermektedir. Ancak Nilüfer Turizm her koşulda uygun fiyatlar karşılığında Havsa otobüs bileti satın almanıza olanak sağlar. İstanbul ve Edirne arası otobüs yolculuğu yapmak için siz de Nilüfer Turizm’i tercih edebilirsiniz. Firmamızı tercih ederek dilediğiniz her gün İstanbul’da Havsa’ya ve Edirne’nin diğer ilçelerine ulaşım sağlayabilirsiniz. İstanbul otogarı kalkışlı her gün 4 adet otobüs seferi firmamız tarafından düzenlenmektedir.

 

Türkiye’nin en büyük seyahat sitesi. Daha Çok Bilgi. Keyifli Seyahat.

Profesyonel yöneticileri ve eğitimli personelleri ışığında, 2005 yılından bu yana şehirler arası kara yolu ulaşım sektörünü domine eden Nilüfer Turizm, yolcularına güvenli bir seyahat vadediyor. Yönetim becerileri konusunda eğitimli yönetici kadrosu sayesinde müşteri beklentilerini karşılayan ve yeni taleplere uygun çözümler geliştiren Nilüfer Turizm, teknolojiden aldığı ilhamla pratik bir şekilde otobüs bileti almanızı sağlıyor. Tüm cihazlar üzerinden kolayca satın alabileceğiniz otobüs biletleri, Nilüfer Turizm’in güvenilirliği ve uygun fiyat politikası ile birleştiği günden bu yana müşteri memnuniyetini bir üst seviyeye taşıyor. Yolcularına konfor sağlamayı ve güven inşa etmeyi bir ilke ediniyor. “Güvenli Ellerdesiniz” sloganıyla yola çıkan ve sizleri Türkiye’nin birçok noktasına ulaştıran Nilüfer Turizm’i tercih ederek, kaliteden ödün vermeden, güvenle ve ekonomik bir şekilde seyahat edebilirsiniz.