Lüleburgaz Sabiha Gökçen Otobüs Seferi

Türkiye’nin her bir noktasına Nilüfer farkıyla seyahat edin.

Lüleburgaz Sabiha Gökçen Otobüs Seferleri

Nilüfer Turizm Lüleburgaz Sabiha Gökçen otobüs seferleri tüm hızıyla başladı. Artık Lüleburgaz’dan Sabiha Gökçen havalimanına gitmek çok kolay. Sizlere her yerde sınırsız hizmet vermekte olan Nilüfer Turizm, Lüleburgaz’den daha kolay bir şekilde Sabiha Gökçen havalimanına gidebilmenize olanak sağlamaktadır.

Siz de Nilüfer Turizm’i tercih ederek Lüleburgaz’dan Sabiha Gökçen’e tek bir otobüs yolculuğuyla ulaşabilirsiniz. Nilüfer Turizm bu hizmetiyle ek bir seyahate ve araca ihtiyaç duymadan kısa süre içerisinde Sabiha Gökçen’e ulaşabilmenize imkan sağlamaktadır. Ucuz Lüleburgaz İstanbul Sabiha Gökçen otobüs bileti Nilüfer Turizm’i tercih edebilirsiniz.

Lüleburgaz Sabiha Gökçen Otobüs Seferleri Hareket Saatleri

Lüleburgaz Sabiha Gökçen otobüs seferleri, Nilüfer Turizm tarafından her gün düzenlenmektedir. Araçlarımız her gün farklı saatlerde Sabiha Gökçen havalimanı istikametine doğru yola koyulmaktadır. Size uygun olan saati seçerek Kırklareli Lüleburgaz Sabiha Gökçen arası ulaşımınızı daha kolay bir hale getirebilirsiniz.

Lüleburgaz Sabiha Gökçen otobüs hareket saatleri gece saat 01:30  saatlerinde yola çıkmaktadır. Size uygun seferlerimizden birini tercih ederek Nilüfer Turizm konforuyla Sabiha Gökçen havalimanına ulaşabilirsiniz.

Lüleburgaz Sabiha Gökçen Otobüs Yol Güzergahı

Nilüfer Turizm Lüleburgaz Sabiha Gökçen otobüs seferleri, öncelik olarak Lüleburgaz otogarından çıkış yapmakta olan araçlarımız Lüleburgaz, Lüleburgaz İstanbul Esenler ve Yavuz Sultan Selim Köprüsü üzerinden geçerek İstanbul Dudullu Hareket merkezimize ulaşım sağlanmaktadır. Dudullu hareket merkezinde Sabiha Gökçen servisimiz ile havalimanına ulaşmaktadır.

Lüleburgaz Sabiha Gökçen Otobüs Bileti Fiyatları

Nilüfer Turizm Lüleburgaz Sabiha Gökçen otobüs bileti fiyatı 130 TL’dir. Ucuz Sabiha Gökçen online bilet almak için Nilüfer Turizm web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Lüleburgaz Sabiha Gökçen otobüs bileti kampanyalarından ve indirimlerinden de faydalanabilirsiniz. Ayrıca web sitemizde bulunan 3D Secure güvenli ödeme yöntemini kullanarak kısa süre içerisinde otobüs bileti satın alabilirsiniz.

Türkiye’nin en büyük seyahat sitesi. Daha Çok Bilgi. Keyifli Seyahat.

Profesyonel yöneticileri ve eğitimli personelleri ışığında, 2005 yılından bu yana şehirler arası kara yolu ulaşım sektörünü domine eden Nilüfer Turizm, yolcularına güvenli bir seyahat vadediyor. Yönetim becerileri konusunda eğitimli yönetici kadrosu sayesinde müşteri beklentilerini karşılayan ve yeni taleplere uygun çözümler geliştiren Nilüfer Turizm, teknolojiden aldığı ilhamla pratik bir şekilde otobüs bileti almanızı sağlıyor. Tüm cihazlar üzerinden kolayca satın alabileceğiniz otobüs biletleri, Nilüfer Turizm’in güvenilirliği ve uygun fiyat politikası ile birleştiği günden bu yana müşteri memnuniyetini bir üst seviyeye taşıyor. Yolcularına konfor sağlamayı ve güven inşa etmeyi bir ilke ediniyor. “Güvenli Ellerdesiniz” sloganıyla yola çıkan ve sizleri Türkiye’nin birçok noktasına ulaştıran Nilüfer Turizm’i tercih ederek, kaliteden ödün vermeden, güvenle ve ekonomik bir şekilde seyahat edebilirsiniz.