Sabiha Gökçen Bulgaristan Transfer Hizmeti

Türkiye’nin her bir noktasına Nilüfer farkıyla seyahat edin.

Sabiha Gökçen Bulgaristan Transfer Hizmeti

Sabiha Gökçen Bulgaristan transfer hizmetisayesinde İstanbul- Bulgaristan ya da Bulgaristan- İstanbul seyahatlerinizi çok daha konforlu bir hale getirebilirsiniz. Bulgaristan’dan İstanbul Sabiha Gökçen havalimanına gelen yolcularımız ve İstanbul’dan Bulgaristan’a seyahat etmek isteyen yolcularımız için yurtdışı özel transfer hizmetlerimiz mevcuttur.

Dilediğiniz ülkeye ve şehre hem uygun fiyatlı hem de güvenli bir şekilde seyahat etmek içini Nilüfer Turizm güvencesiyle sunulan yurtdışı otobüs kiralama ya da yurtdışı özel transfer hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. İstanbul ve Bulgaristan arasındaki seyahatleriniz için de gönül rahatlığıyla otobüs kiralayabilir hem bireysel hem de tur seyahatleriniz için firmamızın üstün kalite standartlarında olan hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Hepsi ve daha fazlası için 90 544 373 31 44 iletişim numarası üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

 

Türkiye’nin en büyük seyahat sitesi. Daha Çok Bilgi. Keyifli Seyahat.

Profesyonel yöneticileri ve eğitimli personelleri ışığında, 2005 yılından bu yana şehirler arası kara yolu ulaşım sektörünü domine eden Nilüfer Turizm, yolcularına güvenli bir seyahat vadediyor. Yönetim becerileri konusunda eğitimli yönetici kadrosu sayesinde müşteri beklentilerini karşılayan ve yeni taleplere uygun çözümler geliştiren Nilüfer Turizm, teknolojiden aldığı ilhamla pratik bir şekilde otobüs bileti almanızı sağlıyor. Tüm cihazlar üzerinden kolayca satın alabileceğiniz otobüs biletleri, Nilüfer Turizm’in güvenilirliği ve uygun fiyat politikası ile birleştiği günden bu yana müşteri memnuniyetini bir üst seviyeye taşıyor. Yolcularına konfor sağlamayı ve güven inşa etmeyi bir ilke ediniyor. “Güvenli Ellerdesiniz” sloganıyla yola çıkan ve sizleri Türkiye’nin birçok noktasına ulaştıran Nilüfer Turizm’i tercih ederek, kaliteden ödün vermeden, güvenle ve ekonomik bir şekilde seyahat edebilirsiniz.