İptal ve İade Koşulları

Türkiye’nin her bir noktasına Nilüfer farkıyla seyahat edin.

Bilet İşlemleri

Bilet İptali ve Degisiklik

  • Bilet iptali ve değişikliği ile ilgili mevzuat gereği; otobüs hareket saatinin 24 saat öncesine kadar yapılacak müracaatlarda bilet ücretinin tamamını iade etmek, otobüs hareket saatinden 12 saat öncesine kadar yapılacak müracaatlarda ise 6 ay geçerli açık bilet düzenlemek zorundadır.

    Bilet iptali ve değişikliği ile ilgili işlemlerinizi bilet satış noktaları ve online işlemlerden gerçekleştirebilirsiniz.


Çocuk ve Engelli Bileti

  • Yolcularımızın biletlerini alırken ilgili durumunu gösteren bir kimlik veya belgeyi bilet satış ofisimizdeki personelimize ibraz etmeleri yeterli olacaktır.

    Ancak internet üzerinden çocuk-engelli indirimli biletlerin satışı veya rezervasyonu yapılmamaktadır. İndirimli biletler sadece bilet satış ofislerimizden temin edilebilmektedir.

    Kanun gereği çocuk-engelli yolcularımız için kimlik göstermek şartı ile tarife bedeli üzerinden 6-12 yaş çocuklar ve yaş şartı aranmaksızın % 40 ve üstünde engelliler için bilet ücreti %30 indirimli düzenlenir.


Araç Arıza

  • Seferlerimizde, tur düzenimizde değişiklik hakkımızın mevcut olduğunu ve bu gibi anlık değişikliklerin çoğunlukla hiçbir sebeplerden kaynaklı arıza, yol şartları v.b gibi şartı güvenliğinde engel teşkil eden durumlarda nadiren ve zorunlu olarak yapıldığını belirtmek isteriz.

Türkiye’nin en büyük seyahat sitesi. Daha Çok Bilgi. Keyifli Seyahat.

Profesyonel yöneticileri ve eğitimli personelleri ışığında, 2005 yılından bu yana şehirler arası kara yolu ulaşım sektörünü domine eden Nilüfer Turizm, yolcularına güvenli bir seyahat vadediyor. Yönetim becerileri konusunda eğitimli yönetici kadrosu sayesinde müşteri beklentilerini karşılayan ve yeni taleplere uygun çözümler geliştiren Nilüfer Turizm, teknolojiden aldığı ilhamla pratik bir şekilde otobüs bileti almanızı sağlıyor. Tüm cihazlar üzerinden kolayca satın alabileceğiniz otobüs biletleri, Nilüfer Turizm’in güvenilirliği ve uygun fiyat politikası ile birleştiği günden bu yana müşteri memnuniyetini bir üst seviyeye taşıyor. Yolcularına konfor sağlamayı ve güven inşa etmeyi bir ilke ediniyor. “Güvenli Ellerdesiniz” sloganıyla yola çıkan ve sizleri Türkiye’nin birçok noktasına ulaştıran Nilüfer Turizm’i tercih ederek, kaliteden ödün vermeden, güvenle ve ekonomik bir şekilde seyahat edebilirsiniz.