18.11.2020 Tarihli Korona Virüs Tedbirleri

Türkiye’nin her bir noktasına Nilüfer farkıyla seyahat edin.

Değerli Yolcularımız


Korona virüs tedbirleri kapsamındaki kısıtlamalarla ilgili; 

İçişleri Bakanlığı’nın yayınladığı 18.11.2020 tarihli genelgenin “Şehirlerarası toplu ulaşım araçlarında (otobüs,uçak,tren,gemi vb.) seyahat edeceğini bilet,rezervasyon kodu vb. ibraz ederek belgeleyenler sokağa çıkma kısıtlamasına tabi olmayacaktır.”maddesinde yeraldığı üzere biletli yolcularımız 20-21-22 Kasım tarihlerinde kısıtlama yapılan saatler arasında uygulanacak sokağa çıkma yasağından etkilenmeyerek seyahatlerini gerçekleştirebileceklerdir.

 
Bu kapsamda planlı seferlerimizde hiçbir değişiklik bulunmamaktadır. Sokağa çıkma kısıtlamasından etkilenmemek ve yetkililere ibraz edebilmeniz için biletlerinizi önceden almanızı rica eder birlikte keyifli yolculuklar dileriz.

 
Bilet işlemlerinizi www.nilufer.com.tr web sitemizden,08502220099 nolu çağrı merkezimizden ve tüm şubelerimizden gerçekleştirebilirsiniz.

 

Türkiye’nin en büyük seyahat sitesi. Daha Çok Bilgi. Keyifli Seyahat.

Profesyonel yöneticileri ve eğitimli personelleri ışığında, 2005 yılından bu yana şehirler arası kara yolu ulaşım sektörünü domine eden Nilüfer Turizm, yolcularına güvenli bir seyahat vadediyor. Yönetim becerileri konusunda eğitimli yönetici kadrosu sayesinde müşteri beklentilerini karşılayan ve yeni taleplere uygun çözümler geliştiren Nilüfer Turizm, teknolojiden aldığı ilhamla pratik bir şekilde otobüs bileti almanızı sağlıyor. Tüm cihazlar üzerinden kolayca satın alabileceğiniz otobüs biletleri, Nilüfer Turizm’in güvenilirliği ve uygun fiyat politikası ile birleştiği günden bu yana müşteri memnuniyetini bir üst seviyeye taşıyor. Yolcularına konfor sağlamayı ve güven inşa etmeyi bir ilke ediniyor. “Güvenli Ellerdesiniz” sloganıyla yola çıkan ve sizleri Türkiye’nin birçok noktasına ulaştıran Nilüfer Turizm’i tercih ederek, kaliteden ödün vermeden, güvenle ve ekonomik bir şekilde seyahat edebilirsiniz.