Bansko Kayak Turu

Türkiye’nin her bir noktasına Nilüfer farkıyla seyahat edin.

Bansko Kayak Turu

Bulgaristan Bansko kayak merkezi tatilinde iki farklı paket seçenekleri müşterilerimize sunulmaktadır. Bu aşamada tercihler doğrultusunda net fiyatlandırma gerçekleştirilir. Tatil için tercih edebileceğiniz paketler ve fiyatları genel olarak şu şekildedir;

  • 4 yıldızlı otelde 4 gece 5 gün Bansko turu : 259€
  • 5 yıldızlı otelde 4 gece 5 gün Bansko turu : 399€

Ayrıca tur fiyatlarında dahil olan hizmetlerimiz aşağıdaki gibidir;

  • İstanbul Bansko arası gidiş dönüş ulaşım
  • Araç içinde su ikramı
  • Seçilen kategori otelde 4 gece konaklama
  • Seçilen kategori otele göre oda kahvaltı veya yarım pansiyon konaklama
  • Gümrük vergileri, şehir vergileri, otel vergileri, otoban ücretleri, otopark
  • Araç içi ulaşımda Türkçe asistanlık hizmeti

Bansko turlarımız hakkında daha detaylı bilgi almak için 0532 472 2478 iletişim numarasından firmamıza ulaşabilirsiniz.

Bulgaristan Bansko Kayak Merkezi Otobüs Seferleri

Bulgaristan Bansko kayak merkezine seferlerimiz artık başladı. İstanbul, Bursa ve Edirne’den tüm sömestr boyunca otobüs seferlerimiz hareket edecek. Bununla birlikte Bansko kayak merkezi turu da yine Nilüfer Turizm güvencesiyle gerçekleştirilecek.

Bansko Otobüsleri Nereden Kalkıyor?

Bansko otobüs seferleri sömestr tatili boyunca her gün kalkış yapmaktadır. Nilüfer Turizm Bansko otobüs seferlerinin kalkış yapacağı şehirler Bursa, Edirne ve İstanbul’dur. Ayrıca her gün bu üç şehirden Bansko’ya gidiş dönüş seferlerimiz de bulunmaktadır. Siz de Bansko kayak turu için veya Bansko otobüs bileti için Nilüfer Turizm’i tercih edebilirsiniz.

İstanbul Bansko Otobüsle Ne Kadar Sürer?

İstanbul Bankso otobüs turu için yapılacak olan seyahatler yaklaşık 600 km’lik bir güzergah çerçevesinde gerçekleşecektir. Bu güzergah doğrultusunda İstanbul, Edirne, Sofya ve Plovdiv şehirlerinden geçilerek Bansko’ya varılacaktır. Bansko otobüs sefer süresi de yaklaşık olarak 10 saat sürmektedir.

Bulgaristan Bansko Kayak Turu Kaç Gün?

Bulgaristan Bansko kayak turu için farklı paket seçenekleri Nilüfer Turizm tarafında müşterilerimize sunulmaktadır. Ancak kayak merkezi yani Bulgaristan ve Bansko turları 5 gün sürmektedir. Bu tur da tam olarak 4 gece 5 gün şeklindedir.

Bansko turlarımız ve Bansko Otobüs Seferleri hakkında daha detaylı bilgi almak için 0532 472 2478 iletişim numarasından firmamıza ulaşabilirsiniz.

Önemli Not : Bansko Kayak Tur organizasyonu Türkiye Seyahat Acenteleri Birliği (TURSAB) A – 9076 işletme belgeli Nlf Tur ile yapılmaktadır.

 

Türkiye’nin en büyük seyahat sitesi. Daha Çok Bilgi. Keyifli Seyahat.

Profesyonel yöneticileri ve eğitimli personelleri ışığında, 2005 yılından bu yana şehirler arası kara yolu ulaşım sektörünü domine eden Nilüfer Turizm, yolcularına güvenli bir seyahat vadediyor. Yönetim becerileri konusunda eğitimli yönetici kadrosu sayesinde müşteri beklentilerini karşılayan ve yeni taleplere uygun çözümler geliştiren Nilüfer Turizm, teknolojiden aldığı ilhamla pratik bir şekilde otobüs bileti almanızı sağlıyor. Tüm cihazlar üzerinden kolayca satın alabileceğiniz otobüs biletleri, Nilüfer Turizm’in güvenilirliği ve uygun fiyat politikası ile birleştiği günden bu yana müşteri memnuniyetini bir üst seviyeye taşıyor. Yolcularına konfor sağlamayı ve güven inşa etmeyi bir ilke ediniyor. “Güvenli Ellerdesiniz” sloganıyla yola çıkan ve sizleri Türkiye’nin birçok noktasına ulaştıran Nilüfer Turizm’i tercih ederek, kaliteden ödün vermeden, güvenle ve ekonomik bir şekilde seyahat edebilirsiniz.