Bansko Turu İçin Bulgaristan Vizesi nasıl alınır ?

Türkiye’nin her bir noktasına Nilüfer farkıyla seyahat edin.

Bansko Turu İçin Bulgaristan Vizesi

Bansko uzun yıllardır en çok tercih edilen kayak merkezlerinden biridir. Tüm ziyaretçilerine harika anılar ve muhteşem bir tatil yaşatan bu kayak merkezine İstanbul’dan ve Türkiye’nin diğer illerinden gitmek isteyen yolcularımızın ise Bansko yani Bulgaristan vizesi alması gerekir. Aksi takdirde yolcularımızın Bansko kayak turuna katılabilmesi mümkün değildir.

Nilüfer Turizm Bansko turunu tercih ederek bu harika kayak merkezini ziyaret etmek isteyen yolcularımızın Schengen vizesi veya Bulgaristan vizesi alması gerekmektedir. Geçerli Schengen vizesi olan yolcularımızın herhangi bir ek vize almaya gerek kalmadan turlarımıza ve seyahatlerimize katılması mümkündür.

Schengen vizesi olmayan ve Nilüfer Turizm Bansko kayak turu yapmak isteyen müşterilerimizin Bulgaristan turist vizesine başvuru yapması ve bu vizeye sahip olması gerekmektedir. Ayrıca bu aşamada yolcularımızın dikkat etmesi gereken en önemli nokta Bulgaristan seyahati için vize başvurusunu minimum 15 gün öncesinden tamamlamış olmalarıdır. Bunun sebebi vizenin hemen çıkmaması ve yaklaşık 2 hafta kadar sürebilmesidir.

Ayrıca Bansko kayak turu için Nilüfer Turizm’i tercih edecek müşterilerimizin yeşil pasaportları olması durumunda herhangi bir vize başvurusu yapmalarına da gerek yoktur.

Bansko Bulgaristan Vize Başvurusu Yaparken Nelere Dikkat Edilmeli?

Nilüfer Turizm Bulgaristan Bansko turunu tercih etmek isteyen yolcularımızın vizeleri olmaması durumunda vize başvurusu yapmaları gerekir. Bansko kayak turumuz sömestr tatilinde gerçekleşeceği için vize başvurularının bu süre zarfına kadar yapılmış olması oldukça önemlidir. Dikkat edilmesi gereken diğer noktalar ise şu şekildedir;

  • Geçerli bir pasaport kullanmayı unutmayınız.
  • Vize başvurusu için gerekli evrakları tamamlamayı unutmayınız.
  • Vize başvurusu sırasında Nilüfer Turizm’den destek alabilirsiniz.
  • Başvurular tamamen başkonsolosluk tarafından değerlendirilmektedir. Onaylanmaması durumunda tura katılmanız mümkün değildir. Katılsanız dahi Bulgaristan sınır kapısından içeri alınmayabilirsiniz.

Bulgaristan Bansko Vizesi İçin Hangi Evraklar Gerekli?

Bansko kayak turuna katılmak amacıyla vize almak isteyen yolcularımızın öncelik olarak başvuru yapması gerekir. Vize çıkabilmesi adına başvuruların eksiksiz ve doğru bir şekilde yapılması gereklidir. Bu aşamada en önemli nokta Nilüfer Turizm yolcularının vize başvurusunda konsolosluğa ileteceği evraklardır. Bulgaristan vizesi için gerekli evraklar şu şekildedir;

  • Geçerli bir pasaport
  • 2 adet biometrik fotoğraf
  • Nüfus kayıt örneği
  • Banka hesap cüzdanı
  • Nüfus cüzdanı fotokopisi

Yukarıdaki evrakların vize başvurusunda eksiksiz olması önemlidir.

Bulgaristan Vizesi ile ilgili tüm sorularınız için bizi 05324722478 nolu numaramızdan da arayabilirsiniz.

 


 

 

Türkiye’nin en büyük seyahat sitesi. Daha Çok Bilgi. Keyifli Seyahat.

Profesyonel yöneticileri ve eğitimli personelleri ışığında, 2005 yılından bu yana şehirler arası kara yolu ulaşım sektörünü domine eden Nilüfer Turizm, yolcularına güvenli bir seyahat vadediyor. Yönetim becerileri konusunda eğitimli yönetici kadrosu sayesinde müşteri beklentilerini karşılayan ve yeni taleplere uygun çözümler geliştiren Nilüfer Turizm, teknolojiden aldığı ilhamla pratik bir şekilde otobüs bileti almanızı sağlıyor. Tüm cihazlar üzerinden kolayca satın alabileceğiniz otobüs biletleri, Nilüfer Turizm’in güvenilirliği ve uygun fiyat politikası ile birleştiği günden bu yana müşteri memnuniyetini bir üst seviyeye taşıyor. Yolcularına konfor sağlamayı ve güven inşa etmeyi bir ilke ediniyor. “Güvenli Ellerdesiniz” sloganıyla yola çıkan ve sizleri Türkiye’nin birçok noktasına ulaştıran Nilüfer Turizm’i tercih ederek, kaliteden ödün vermeden, güvenle ve ekonomik bir şekilde seyahat edebilirsiniz.