Bornova Nilüfer Turizm Hareket Merkezimiz Yenilenmiştir!

Türkiye’nin her bir noktasına Nilüfer farkıyla seyahat edin.

Türkiye’de taşımacılık sektörünün öncü markalarından biri haline gelen Nilüfer Turizm’in Bornova hareket merkezinin yenilendiğini duyurarak, siz misafirlerimize en iyi seyahat deneyimini yaşatmayı amaçladığımızı bir kez daha vurgulamak isteriz.

İzmir, İstanbul, Ankara başta olmak üzere Türkiye’nin 81 ilinde kusursuz seyahat deneyimi yaşatmayı ilke edinen Nilüfer Turizm’in İzmir Bornova ofisi tamamen yenilenmiş ve iç dizaynı yenilikçi teknolojilerle donatılmıştır. Otobüslerinin hareket saatini beklemek için ziyaret eden misafirlerimiz için her şey en ince ayrıntısına kadar düşünülerek rahat ve konforlu dinlenme alanlarının yaratıldığı İzmir Bornova hareket merkezi ofisinde yiyecek ve içecek ihtiyaçlarınızı da karşılayabileceğiniz birden çok otomat da bulunmaktadır. Danışma ve bilgi alma masalarının hem renk hem de tasarım açısından modern bir görünüme kavuştuğu Bornova hareket merkezinde otobüsünüzün hareket saatini bekleyene dek tüm ihtiyaçlarınızı da karşılamanız mümkün.

Tamamen yenilikçi bir tasarım ve dekorasyonun hakim olduğu yeni Bornova Nilüfer Turizm hareket merkezinde artık yolcular, otobüs hareket saatini beklerken, yeme içme, tuvalet vb. elzem ihtiyaçlarını karşılayabilecek, binecekleri otobüs hakkında en güncel bilgileri, Nilüfer Turizm personelinden bizzat alabilecekler. Nilüfer Turizm yolcularının seyahat deneyimini kusursuz düzeye getirmeyi amaçlayan bu yenilik sayesinde herkes adeta çileye dönüşen otobüs bekleme sürelerini en verimli ve de keyifli bir şekilde geçirebilecek.

Türkiye’nin en büyük seyahat sitesi. Daha Çok Bilgi. Keyifli Seyahat.

Profesyonel yöneticileri ve eğitimli personelleri ışığında, 2005 yılından bu yana şehirler arası kara yolu ulaşım sektörünü domine eden Nilüfer Turizm, yolcularına güvenli bir seyahat vadediyor. Yönetim becerileri konusunda eğitimli yönetici kadrosu sayesinde müşteri beklentilerini karşılayan ve yeni taleplere uygun çözümler geliştiren Nilüfer Turizm, teknolojiden aldığı ilhamla pratik bir şekilde otobüs bileti almanızı sağlıyor. Tüm cihazlar üzerinden kolayca satın alabileceğiniz otobüs biletleri, Nilüfer Turizm’in güvenilirliği ve uygun fiyat politikası ile birleştiği günden bu yana müşteri memnuniyetini bir üst seviyeye taşıyor. Yolcularına konfor sağlamayı ve güven inşa etmeyi bir ilke ediniyor. “Güvenli Ellerdesiniz” sloganıyla yola çıkan ve sizleri Türkiye’nin birçok noktasına ulaştıran Nilüfer Turizm’i tercih ederek, kaliteden ödün vermeden, güvenle ve ekonomik bir şekilde seyahat edebilirsiniz.