Bursa' dan express otobüs seferleri ile İzmir artık 4 saat

Türkiye’nin her bir noktasına Nilüfer farkıyla seyahat edin.

Bursa’dan İzmir’e Konforlu Otobüs Seferlerimiz Başladı

Yenilenen araçlarımız ile siz de direkt olarak Bursa’dan İzmir’e, Balıkesir ve Manisa’ya uğramadan konforlu otobüs seferlerimiz başladı. Siz de Nilüfer Turizm kalitesiyle seyahat etmek ve direkt yolculuklarımız ile daha hızlı istediğiniz lokasyona ulaşmak için bizi tercih edebilirsiniz.

Seyahat hizmeti vermeye başlayan yeni araçlarımız Bursa ve İzmir arasında bulunan Balıkesir ve Manisa otogarlarına uğramadan çok daha kısa süre içerisinde iki şehir arasında seyahat etmenize olanak sağlıyor.

Siz de güvenilir, kaliteli ve hızlı Bursa İzmir otobüs seferleri için Nilüfer Turizm’i tercih edebilir, dilediğiniz her gün kolaylıkla seyahat edebilirsiniz. Bursa’dan İzmir’e yenilenen araçlarımız ile Manisa ve Balıkesir’e uğramadan seyahat etmek için nilufer.com.tr web adresimizi ziyaret edebilir, kolaylıkla bilet satın alabilirsiniz.

 

Türkiye’nin en büyük seyahat sitesi. Daha Çok Bilgi. Keyifli Seyahat.

Profesyonel yöneticileri ve eğitimli personelleri ışığında, 2005 yılından bu yana şehirler arası kara yolu ulaşım sektörünü domine eden Nilüfer Turizm, yolcularına güvenli bir seyahat vadediyor. Yönetim becerileri konusunda eğitimli yönetici kadrosu sayesinde müşteri beklentilerini karşılayan ve yeni taleplere uygun çözümler geliştiren Nilüfer Turizm, teknolojiden aldığı ilhamla pratik bir şekilde otobüs bileti almanızı sağlıyor. Tüm cihazlar üzerinden kolayca satın alabileceğiniz otobüs biletleri, Nilüfer Turizm’in güvenilirliği ve uygun fiyat politikası ile birleştiği günden bu yana müşteri memnuniyetini bir üst seviyeye taşıyor. Yolcularına konfor sağlamayı ve güven inşa etmeyi bir ilke ediniyor. “Güvenli Ellerdesiniz” sloganıyla yola çıkan ve sizleri Türkiye’nin birçok noktasına ulaştıran Nilüfer Turizm’i tercih ederek, kaliteden ödün vermeden, güvenle ve ekonomik bir şekilde seyahat edebilirsiniz.