Bursa Otobüs Bileti 80 TL' den başlayan fiyatlarla

Türkiye’nin her bir noktasına Nilüfer farkıyla seyahat edin.

Bursa Otobüs Bileti

Bursa otobüs bileti satın almak artık çok kolay! Dilediğiniz her şehirden Bursa’ya ve Bursa’dan tüm Türkiye’ye seyahat edebilmek için siz de Nilüfer Turizm’i tercih edebilirsiniz. Uzun süredir Türkiye’nin her yerinde hizmet veren firmamız, dilediğiniz her adrese kolaylıkla ulaşım sağlayabilmenize imkan tanımaktadır.

Ucuz Bursa otobüs bileti satın almanın yanı sıra lüks otobüsler ve kaliteli seyahatler için de Nilüfer Turizm’i tercih edebilirsiniz. Bursa Nilüfer Turizm otobüs seferleri sayesinde dilediğiniz her gün Bursa’dan Türkiye’nin her yerine ulaşabilirsiniz.

Bursa otobüs terminali kalkışlı araçlarımız ile İstanbul, Edirne, İzmir, Ankara, Balıkesir, Antalya , Eskişehir ve Türkiye’nin tüm şehirlerine ulaşmaktadır. Ayrıca nilüfer.com.tr üzerinden online Bursa otobüs bileti satın alabilir, 80 TL, den başlayan Bursa otobüs bileti fiyatları ile size özel olarak hazırlanan kampanya ve indirimlerden de faydalanabilirsiniz. 

Türkiye’nin en büyük seyahat sitesi. Daha Çok Bilgi. Keyifli Seyahat.

Profesyonel yöneticileri ve eğitimli personelleri ışığında, 2005 yılından bu yana şehirler arası kara yolu ulaşım sektörünü domine eden Nilüfer Turizm, yolcularına güvenli bir seyahat vadediyor. Yönetim becerileri konusunda eğitimli yönetici kadrosu sayesinde müşteri beklentilerini karşılayan ve yeni taleplere uygun çözümler geliştiren Nilüfer Turizm, teknolojiden aldığı ilhamla pratik bir şekilde otobüs bileti almanızı sağlıyor. Tüm cihazlar üzerinden kolayca satın alabileceğiniz otobüs biletleri, Nilüfer Turizm’in güvenilirliği ve uygun fiyat politikası ile birleştiği günden bu yana müşteri memnuniyetini bir üst seviyeye taşıyor. Yolcularına konfor sağlamayı ve güven inşa etmeyi bir ilke ediniyor. “Güvenli Ellerdesiniz” sloganıyla yola çıkan ve sizleri Türkiye’nin birçok noktasına ulaştıran Nilüfer Turizm’i tercih ederek, kaliteden ödün vermeden, güvenle ve ekonomik bir şekilde seyahat edebilirsiniz.