İtalya Otobüs Kiralama

Türkiye’nin her bir noktasına Nilüfer farkıyla seyahat edin.

İtalya Otobüs Kiralama

İtalya otobüs kiralama hizmeti uygun fiyatlar karşılığında Nilüfer Turizm tarafından sizlere sunulmaktadır. Bu hizmet sayesinde Türkiye başta olmak üzere tüm Avrupa ülkelerine seyahat etmesi mümkün olan otobüsleri kiralayabilmeniz mümkündür. Bu hizmet ile yapabileceğiniz etkinlikler şu şekildedir;

  1. İtalya' da Grup seyahatleri
  2. İtalya' da Firma etkinlikleri
  3. Günübirlik seyahatler
  4. İtalya' dan Çevre ülkelere Avrupa turları
  5. Uluslararası geziler

Yukarıdaki seyahatleri düzenlemek ve harekete geçmek için İtalya otobüs kiralama hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Ayrıca size özel İtalya transfer hizmetlerinden de faydalanabilmeniz mümkündür. Tüm hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için 90 544 373 31 44 numarası üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca web sitemiz nilufer.com.tr üzerinden de hizmetlerimiz hakkında bilgilere kolaylıkla erişebilirsiniz.

 

Türkiye’nin en büyük seyahat sitesi. Daha Çok Bilgi. Keyifli Seyahat.

Profesyonel yöneticileri ve eğitimli personelleri ışığında, 2005 yılından bu yana şehirler arası kara yolu ulaşım sektörünü domine eden Nilüfer Turizm, yolcularına güvenli bir seyahat vadediyor. Yönetim becerileri konusunda eğitimli yönetici kadrosu sayesinde müşteri beklentilerini karşılayan ve yeni taleplere uygun çözümler geliştiren Nilüfer Turizm, teknolojiden aldığı ilhamla pratik bir şekilde otobüs bileti almanızı sağlıyor. Tüm cihazlar üzerinden kolayca satın alabileceğiniz otobüs biletleri, Nilüfer Turizm’in güvenilirliği ve uygun fiyat politikası ile birleştiği günden bu yana müşteri memnuniyetini bir üst seviyeye taşıyor. Yolcularına konfor sağlamayı ve güven inşa etmeyi bir ilke ediniyor. “Güvenli Ellerdesiniz” sloganıyla yola çıkan ve sizleri Türkiye’nin birçok noktasına ulaştıran Nilüfer Turizm’i tercih ederek, kaliteden ödün vermeden, güvenle ve ekonomik bir şekilde seyahat edebilirsiniz.