Yurtdışı Otobüs Kiralama

Türkiye’nin her bir noktasına Nilüfer farkıyla seyahat edin.

Yurt Dışı Otobüs Kiralama

Nilüfer Turizm yurt dışı otobüs kiralama hizmeti sayesinde, sadece yurt içi değil yurt dışı seyahatlerinize de eşlik eder. Türkiye’nin her şehrinden, yurt dışındaki pek çok ülkeye özel transfer hizmetiyle seyahat edebilirsiniz. Nilüfer Turizm sayesinde konforlu otobüslerimizle yurt dışı özel transfer hizmetlerimizi deneyebilirsiniz.

Özellikle Balkan ülkeleri ve komşu ülkelere seyahat etmek için Nilüfer Turizm yurt dışı otobüs kiralama hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Özel seyahatleriniz ya da tur gezilerinizin çok daha keyifli ve rahat gerçekleşmesi için firmamızın alanında uzman şoförlerinden ve personellerinden hizmet almanız mümkündür. Yurt dışı seyahatlerinizin keyifli ve konforlu olması için aradığınız her şey Nilüfer Turizm firmamızın bünyesinde mevcuttur. 

Tüm Yurtiçi ve Yurtdışı Otobüs Kiralama İhtiyacınız için Nilüfer Turizm otobüs kiralama departmanımız ile aşağıda belirtilen numaradan bağlantıya geçebilirsiniz

Yurtdışı Otobüs Kiralama Hizmetleri

90 544 373 31 44

Türkiye’nin en büyük seyahat sitesi. Daha Çok Bilgi. Keyifli Seyahat.

Profesyonel yöneticileri ve eğitimli personelleri ışığında, 2005 yılından bu yana şehirler arası kara yolu ulaşım sektörünü domine eden Nilüfer Turizm, yolcularına güvenli bir seyahat vadediyor. Yönetim becerileri konusunda eğitimli yönetici kadrosu sayesinde müşteri beklentilerini karşılayan ve yeni taleplere uygun çözümler geliştiren Nilüfer Turizm, teknolojiden aldığı ilhamla pratik bir şekilde otobüs bileti almanızı sağlıyor. Tüm cihazlar üzerinden kolayca satın alabileceğiniz otobüs biletleri, Nilüfer Turizm’in güvenilirliği ve uygun fiyat politikası ile birleştiği günden bu yana müşteri memnuniyetini bir üst seviyeye taşıyor. Yolcularına konfor sağlamayı ve güven inşa etmeyi bir ilke ediniyor. “Güvenli Ellerdesiniz” sloganıyla yola çıkan ve sizleri Türkiye’nin birçok noktasına ulaştıran Nilüfer Turizm’i tercih ederek, kaliteden ödün vermeden, güvenle ve ekonomik bir şekilde seyahat edebilirsiniz.