Borovets Özel Transfer

Türkiye’nin her bir noktasına Nilüfer farkıyla seyahat edin.

Borovets Özel Transfer

Borovets özel transfer hizmeti ile İstanbul, Bursa ve Ankara gibi illerden özel araçlarla birlikte Borovets kayak merkezinde daha konforlu bir şekilde ulaşabilirsiniz. Bulgaristan’ın en güzel kayak merkezlerinden biri olan Borovets’te siz de dilediğinizce eğlenebilirsiniz.

Bulgaristan Borovets özel transfer hizmetini tercih ederek aileniz veya arkadaşlarınızla birlikte Borovets kayak merkezine özel araçlar ile ulaşabilirsiniz. Tamamı VİP olan araçlarımız ve şoförlerimiz tamamen sizlerin talepleri doğrultusunda gezi planını ayarlamakta, bu sayede dilediğiniz kayak tatilini yaşamanıza olanak sağlamaktadır.

Siz de Borovets kayak merkezi özel transfer hizmeti için web sitemizi ziyaret edebilir veya 05324722478 iletişim numarası üzerinden bize ulaşabilirsiniz. Bizimle iletişime geçerek Borovets kayak merkezi için sunduğumuz tüm hizmetler hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.

 

 

Türkiye’nin en büyük seyahat sitesi. Daha Çok Bilgi. Keyifli Seyahat.

Profesyonel yöneticileri ve eğitimli personelleri ışığında, 2005 yılından bu yana şehirler arası kara yolu ulaşım sektörünü domine eden Nilüfer Turizm, yolcularına güvenli bir seyahat vadediyor. Yönetim becerileri konusunda eğitimli yönetici kadrosu sayesinde müşteri beklentilerini karşılayan ve yeni taleplere uygun çözümler geliştiren Nilüfer Turizm, teknolojiden aldığı ilhamla pratik bir şekilde otobüs bileti almanızı sağlıyor. Tüm cihazlar üzerinden kolayca satın alabileceğiniz otobüs biletleri, Nilüfer Turizm’in güvenilirliği ve uygun fiyat politikası ile birleştiği günden bu yana müşteri memnuniyetini bir üst seviyeye taşıyor. Yolcularına konfor sağlamayı ve güven inşa etmeyi bir ilke ediniyor. “Güvenli Ellerdesiniz” sloganıyla yola çıkan ve sizleri Türkiye’nin birçok noktasına ulaştıran Nilüfer Turizm’i tercih ederek, kaliteden ödün vermeden, güvenle ve ekonomik bir şekilde seyahat edebilirsiniz.