Bursa İstanbul Otobüs Seferleri Başladı

Türkiye’nin her bir noktasına Nilüfer farkıyla seyahat edin.

Bursa İstanbul Otobüs Seferleri

Bursa İstanbul otobüs seferleri Nilüfer Turizm tarafından devamlı olarak düzenlenmektedir. Peki Bursa İstanbul arası otobüs ile kaç saat? Bursa İstanbul arası kaç km? Bursa İstanbul otobüs firmaları hangileri?

Marmara bölgesinde bulunmakta olan bu iki şehirde düzenli olarak otobüs seferleri firmamız tarafından düzenlenmektedir. Tamamen uygun fiyatlara sizlere hizmet vermekte olan firmamız, kısa süre içerisinde Bursa’dan İstanbul’a ulaşmanıza olanak sağlamaktadır. Peki Nilüfer Turizm Bursa İstanbul otobüs bileti kaç para? İstanbul otobüs bileti nasıl satın alınır?

Tüm soruların ve daha fazlasının cevaplarını öğrenmek için yazımızı okumaya devam edebilirsiniz.

Bursa İstanbul Arası Otobüs ile Kaç Saat?

Bursa İstanbul arasıotobüs ile 3 buçuk saattir. Bu iki lokasyon arasında sizlere sürekli olarak hizmet vermekte olan otobüslerimiz en kısa süre içerisinde Bursa’dan İstanbul’a ulaşabilmenize imkan sağlar.

Bursa İstanbul Arası Kaç Km?

Bursa İstanbul arası 154 km’dir. Otogarlar arasındaki mesafeler değişiklik göstermektedir. Bursa İstanbul otobüs Nilüfer seçeneğiyle en kısa süre içerisinde otogara ulaşabilirsiniz.

Bursa İstanbul Arası Otobüs Firmaları

Bursa İstanbul arası otobüs firmaları arasında akla ilk gelen Nilüfer Turizm’dir. Yıllardır sizlere lüks otobüslerle kaliteli hizmet vermekte olan Nilüfer Turizm, Bursa otogarından İstanbul otogarına ulaşabilmenize imkan sağlar.

Bursa İstanbul Otobüs Bileti Kaç Para?

Bursa İstanbul otobüs bileti fiyatı 170 TL’dir. Uygun fiyat garantisi altında sizlere hizmet sunmakta olan firmamız, farklı kampanyalardan ve indirimlerden de faydalanmanıza olanak sağlamaktadır.

Bursa İstanbul Otobüs Bileti Nasıl Satın Alınır?

Bursa İstanbul otobüs bileti satın almak için Nilüfer Turizm web sitesine giriş yapmanız yeterlidir. Ardından kalkış ve varış şehirlerini, sonrasında da günü seçerek Bursa İstanbul otobüs bileti satın alabilirsiniz.

Online bilet satın al gibi seçenekleri de sizlere sunmakta olan Nilüfer Turizm,  farklı saatlere bilet almanıza imkan tanır.

Bursa İstanbul Otobüs Seferleri Saatleri

Nilüfer Turizm Bursa İstanbul otobüs bileti saatleri hakkında net bilgi için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Firmamız Bursa’dan İstanbul’a her gün minimum 8 adet sefer düzenlemektedir. Bu seferler arasından birini seçerek İstanbul otobüs bileti alabilirsiniz

Türkiye’nin en büyük seyahat sitesi. Daha Çok Bilgi. Keyifli Seyahat.

Profesyonel yöneticileri ve eğitimli personelleri ışığında, 2005 yılından bu yana şehirler arası kara yolu ulaşım sektörünü domine eden Nilüfer Turizm, yolcularına güvenli bir seyahat vadediyor. Yönetim becerileri konusunda eğitimli yönetici kadrosu sayesinde müşteri beklentilerini karşılayan ve yeni taleplere uygun çözümler geliştiren Nilüfer Turizm, teknolojiden aldığı ilhamla pratik bir şekilde otobüs bileti almanızı sağlıyor. Tüm cihazlar üzerinden kolayca satın alabileceğiniz otobüs biletleri, Nilüfer Turizm’in güvenilirliği ve uygun fiyat politikası ile birleştiği günden bu yana müşteri memnuniyetini bir üst seviyeye taşıyor. Yolcularına konfor sağlamayı ve güven inşa etmeyi bir ilke ediniyor. “Güvenli Ellerdesiniz” sloganıyla yola çıkan ve sizleri Türkiye’nin birçok noktasına ulaştıran Nilüfer Turizm’i tercih ederek, kaliteden ödün vermeden, güvenle ve ekonomik bir şekilde seyahat edebilirsiniz.