Bursa Otobüs Kiralama Hizmeti

Türkiye’nin her bir noktasına Nilüfer farkıyla seyahat edin.

Bursa Otobüs Kiralama Hizmeti

Bursa otobüs kiralama hizmeti Nilüfer Turizm tarafından sunulmaktadır. Bu hizmet sayesinde günübirlik seyahatler, grup gezileri ve benzer aktiviteler yapabilmek mümkündür. Ayrıca firmamız şoförlü otobüs kiralama hizmetini de ihtiyaçlarınız doğrultusunda size sunar.

Bununla birlikte Bursa otobüs kiralama hizmetinden çeşitli kurum ve firmaların da faydalanabilmesi mümkündür. Bursa kiralık otobüslerimizde yer alan imkanlar şu şekildedir;

  • 2+2 ve 2+1 seçenekleri
  • Tamamen lüks ve konforlu koltuklar
  • Multimedya seçenekleri
  • Marka ve model seçenekleri
  • Şoförlü kiralık otobüs tercihi
  • Kişi ve kapasite seçenekleri
  • Kasko ve sigorta imkanları

Siz de yukarıdaki seçenekler doğrultusunda ihtiyacınız olan otobüsü seçebilir, uygun fiyatlar karşılığında otobüs kiralayabilirsiniz. Kiralık otobüsler için Nilüfer Turizm ile iletişime geçebilirsiniz. 

Uygun Fiyatlarla Bursa otobüs kiralama İhtiyacınız için Nilüfer Turizm otobüs kiralama departmanımız ile aşağıda belirtilen numaradan bağlantıya geçebilirsiniz

Burasa Otobüs Kiralama Hizmetleri

90 544 373 31 44

 

Türkiye’nin en büyük seyahat sitesi. Daha Çok Bilgi. Keyifli Seyahat.

Profesyonel yöneticileri ve eğitimli personelleri ışığında, 2005 yılından bu yana şehirler arası kara yolu ulaşım sektörünü domine eden Nilüfer Turizm, yolcularına güvenli bir seyahat vadediyor. Yönetim becerileri konusunda eğitimli yönetici kadrosu sayesinde müşteri beklentilerini karşılayan ve yeni taleplere uygun çözümler geliştiren Nilüfer Turizm, teknolojiden aldığı ilhamla pratik bir şekilde otobüs bileti almanızı sağlıyor. Tüm cihazlar üzerinden kolayca satın alabileceğiniz otobüs biletleri, Nilüfer Turizm’in güvenilirliği ve uygun fiyat politikası ile birleştiği günden bu yana müşteri memnuniyetini bir üst seviyeye taşıyor. Yolcularına konfor sağlamayı ve güven inşa etmeyi bir ilke ediniyor. “Güvenli Ellerdesiniz” sloganıyla yola çıkan ve sizleri Türkiye’nin birçok noktasına ulaştıran Nilüfer Turizm’i tercih ederek, kaliteden ödün vermeden, güvenle ve ekonomik bir şekilde seyahat edebilirsiniz.