Bursa Uludağ Kayak Merkezi' ne Özel Transfer

Türkiye’nin her bir noktasına Nilüfer farkıyla seyahat edin.

Bursa Uludağ Kayak Merkezi' ne Özel Transfer

Uludağ özel transfer hizmeti, sömestr tatilinin en çok tercih edilen bölgesi olan ve güzellikleriyle herkesi büyüleyen Uludağ’a daha lüks ve konforlu bir şekilde seyahat edebilmenize olanak sağlar. Sömestr tatili boyunca her gün Uludağ’a otobüs seferleri düzenlemekte olan firmamız aynı zamanda özel transfer hizmetinden faydalanarak Uludağ kayak turunu daha konforlu bir şekilde yapmanıza imkan yaratır.

Siz de aileniz, arkadaşlarınız veya etkinlik gruplarınızla özel olarak Uludağ seyahati gerçekleştirmek istiyorsanız Uludağ kayak turu ve Uludağ özel transfer hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Ayrıca sizlere sunduğumuz otobüs kiralama hizmetinden de faydalanarak kalabalık grubunuz için tatilinizi daha uygun fiyatlara getirebilirsiniz. Uludağ hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için 05324722478 iletişim numarası üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

 

Türkiye’nin en büyük seyahat sitesi. Daha Çok Bilgi. Keyifli Seyahat.

Profesyonel yöneticileri ve eğitimli personelleri ışığında, 2005 yılından bu yana şehirler arası kara yolu ulaşım sektörünü domine eden Nilüfer Turizm, yolcularına güvenli bir seyahat vadediyor. Yönetim becerileri konusunda eğitimli yönetici kadrosu sayesinde müşteri beklentilerini karşılayan ve yeni taleplere uygun çözümler geliştiren Nilüfer Turizm, teknolojiden aldığı ilhamla pratik bir şekilde otobüs bileti almanızı sağlıyor. Tüm cihazlar üzerinden kolayca satın alabileceğiniz otobüs biletleri, Nilüfer Turizm’in güvenilirliği ve uygun fiyat politikası ile birleştiği günden bu yana müşteri memnuniyetini bir üst seviyeye taşıyor. Yolcularına konfor sağlamayı ve güven inşa etmeyi bir ilke ediniyor. “Güvenli Ellerdesiniz” sloganıyla yola çıkan ve sizleri Türkiye’nin birçok noktasına ulaştıran Nilüfer Turizm’i tercih ederek, kaliteden ödün vermeden, güvenle ve ekonomik bir şekilde seyahat edebilirsiniz.