Edirne' den Manisa' ya Otobüs Seferleri Nilüfer Turizm' de

Türkiye’nin her bir noktasına Nilüfer farkıyla seyahat edin.

Edirne Manisa Otobüs Seferleri

Nilüfer Turizm Edirne Manisa otobüs seferleri tüm hızıyla başladı. Artık siz de Nilüfer Turizm sayesinde Edirne’den Manisa’ya daha konforlu bir seyahat yapabilirsiniz. Lüks araçlarımız, zengin ikram menümüz ve güler yüzlü çalışanlarımız sayesinde daha huzurlu yolculukların kapılarını aralayabilirsiniz.

Nilüfer Turizm’i tercih ederek uygun fiyatlı Manisa otobüs bileti satın alabilirsiniz. Size özel olarak hazırlanan indirimlerden ve kampanyalardan faydalanarak bütçenizi zorlamadan Edirne’den Manisa’ya ulaşabilirsiniz.

Edirne Manisa Otobüs Seferleri Hareket Saatleri

Edirne Manisa otobüs seferleri, her gün eksiksiz bir şekilde Nilüfer Turizm tarafından düzenlenmektedir. Sizlerin ihtiyaçlarını karşılamak adına Nilüfer Turizm, her gün 3 farklı sefer koymaktadır. Ayrıca seferler, yoğunluk ve talepler doğrultusunda arttırılmaktadır.

Edirne Manisa otobüs hareket saatleri, 05:00, 18:00 ve 19:30 olarak belirlenmektedir. Size uygun olan saati seçerek Edirne’den Manisa’ya kolaylıkla ulaşabilirsiniz. 

Edirne Manisa Otobüs Yol Güzergahı

Nilüfer Turizm Edirne Manisa otobüs seferleri, Edirne otogarından kalkmakta ve sonrasında İstanbul’a giriş yapmaktadır. İstanbul Esenler otogarından yolcu alımı yapan araçlarımız sonrasında Dudullu otogarına girmektedir. İki otogara uğrayan otobüslerimiz ilk olarak Gebze’ye giriş yapmakta sonrasında ise Bursa’ya geçiş yapmaktadır. Susurluk’ta mola veren araçlarımız, ardından Manisa’ya ulaşmaktadır.  Edirne Manisa otobüs seferleri yaklaşık 11 saat 15 dakika sürmektedir.

Edirne Manisa Otobüs Bileti Fiyatları

Nilüfer Turizm Edirne Manisa otobüs bileti fiyatı, 400 TL olarak belirlenmektedir. Edirne Manisa otobüs bileti satın almak için web sitemize bağlanabilir ve 3D Secure güvenilir yöntemi ile online olarak biletinizi satın alabilirsiniz. Ayrıca web sitemizde bulunan size özel kampanyalardan ve indirimlerden faydalanabilirsiniz

Türkiye’nin en büyük seyahat sitesi. Daha Çok Bilgi. Keyifli Seyahat.

Profesyonel yöneticileri ve eğitimli personelleri ışığında, 2005 yılından bu yana şehirler arası kara yolu ulaşım sektörünü domine eden Nilüfer Turizm, yolcularına güvenli bir seyahat vadediyor. Yönetim becerileri konusunda eğitimli yönetici kadrosu sayesinde müşteri beklentilerini karşılayan ve yeni taleplere uygun çözümler geliştiren Nilüfer Turizm, teknolojiden aldığı ilhamla pratik bir şekilde otobüs bileti almanızı sağlıyor. Tüm cihazlar üzerinden kolayca satın alabileceğiniz otobüs biletleri, Nilüfer Turizm’in güvenilirliği ve uygun fiyat politikası ile birleştiği günden bu yana müşteri memnuniyetini bir üst seviyeye taşıyor. Yolcularına konfor sağlamayı ve güven inşa etmeyi bir ilke ediniyor. “Güvenli Ellerdesiniz” sloganıyla yola çıkan ve sizleri Türkiye’nin birçok noktasına ulaştıran Nilüfer Turizm’i tercih ederek, kaliteden ödün vermeden, güvenle ve ekonomik bir şekilde seyahat edebilirsiniz.