Edirne Otobüs Saatleri

Türkiye’nin her bir noktasına Nilüfer farkıyla seyahat edin.

Edirne Otobüs Saatleri

Edirne otobüs saatleri, kalkış yapılacak olan otogara göre değişiklik gösterir. Nilüfer Turizm her gün farklı şehirlerden ve otogarlardan Edirne otobüs seferleri düzenlemektedir. Bu nedenle otobüs saatlerini öğrenmek için bizimle iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Ayrıca Nilüfer Turizm web sitesi üzerinden kalkış yapacağınız otogarı ve Edirne otogarını seçerek Edirne otobüs sefer saatleri hakkında bilgi alabilirsiniz.

İstanbul Edirne seferleri hemen hemen günün her saati, Bursa Edirne seferleri günde 5 kez, İzmir Edirne seferleri günde 4 kez ve Ankara Edirne seferleri günde 2 kez olacak şekilde Nilüfer Turizm tarafından düzenlenmektedir. Sefer süreleri ve saatleri dönemsel olarak değişiklik gösterebilir. Bu nedenle Edirne otobüs bileti satın almadan önce Nilüfer Turizm web sitesinden bilgi almayı unutmayınız.

 

Türkiye’nin en büyük seyahat sitesi. Daha Çok Bilgi. Keyifli Seyahat.

Profesyonel yöneticileri ve eğitimli personelleri ışığında, 2005 yılından bu yana şehirler arası kara yolu ulaşım sektörünü domine eden Nilüfer Turizm, yolcularına güvenli bir seyahat vadediyor. Yönetim becerileri konusunda eğitimli yönetici kadrosu sayesinde müşteri beklentilerini karşılayan ve yeni taleplere uygun çözümler geliştiren Nilüfer Turizm, teknolojiden aldığı ilhamla pratik bir şekilde otobüs bileti almanızı sağlıyor. Tüm cihazlar üzerinden kolayca satın alabileceğiniz otobüs biletleri, Nilüfer Turizm’in güvenilirliği ve uygun fiyat politikası ile birleştiği günden bu yana müşteri memnuniyetini bir üst seviyeye taşıyor. Yolcularına konfor sağlamayı ve güven inşa etmeyi bir ilke ediniyor. “Güvenli Ellerdesiniz” sloganıyla yola çıkan ve sizleri Türkiye’nin birçok noktasına ulaştıran Nilüfer Turizm’i tercih ederek, kaliteden ödün vermeden, güvenle ve ekonomik bir şekilde seyahat edebilirsiniz.