En Ucuz İzmir Otobüs Bileti Ne Kadar?

Türkiye’nin her bir noktasına Nilüfer farkıyla seyahat edin.

En Ucuz İzmir Otobüs Bileti Ne Kadar?

İzmir otobüs bileti en ucuz fiyat aralıklarıyla Nilüfer Turizm web sitesinde. Siz de Nilüfer Turizm’i tercih edin uygun fiyatlar karşılığında İzmir’e otobüs bileti satın alın.

Nilüfer Turizm 2021 en ucuz İzmir otobüs bileti fiyatları aşağıdaki gibidir;

  • En ucuz Aydın İzmir otobüs bileti: 60 TL
  • En ucuz İstanbul İzmir otobüs bileti: 280 TL
  • En uygun Bursa İzmir otobüs bileti: 160 TL
  • En uygun Edirne İzmir otobüs bileti: 400 TL
  • En ucuz Çanakkale İzmir otobüs bileti: 180 TL

Siz de uygun fiyatlı İzmir otobüs bileti için Nilüfer Turizm’i tercih edebilir, dilediğiniz her şehirden İzmir’e bütçenize uygun bir şekilde otobüs bileti satın alabilirsiniz.

 

Türkiye’nin en büyük seyahat sitesi. Daha Çok Bilgi. Keyifli Seyahat.

Profesyonel yöneticileri ve eğitimli personelleri ışığında, 2005 yılından bu yana şehirler arası kara yolu ulaşım sektörünü domine eden Nilüfer Turizm, yolcularına güvenli bir seyahat vadediyor. Yönetim becerileri konusunda eğitimli yönetici kadrosu sayesinde müşteri beklentilerini karşılayan ve yeni taleplere uygun çözümler geliştiren Nilüfer Turizm, teknolojiden aldığı ilhamla pratik bir şekilde otobüs bileti almanızı sağlıyor. Tüm cihazlar üzerinden kolayca satın alabileceğiniz otobüs biletleri, Nilüfer Turizm’in güvenilirliği ve uygun fiyat politikası ile birleştiği günden bu yana müşteri memnuniyetini bir üst seviyeye taşıyor. Yolcularına konfor sağlamayı ve güven inşa etmeyi bir ilke ediniyor. “Güvenli Ellerdesiniz” sloganıyla yola çıkan ve sizleri Türkiye’nin birçok noktasına ulaştıran Nilüfer Turizm’i tercih ederek, kaliteden ödün vermeden, güvenle ve ekonomik bir şekilde seyahat edebilirsiniz.