Eskişehir' den Ankara' ya otobüsle hızlı kargo

Türkiye’nin her bir noktasına Nilüfer farkıyla seyahat edin.

Eskişehir Ankara Otobüs Kargo

Eskişehir Ankara otobüs kargo hizmeti başladı. Artık siz de Eskişehir’den Ankara’ya otobüsle kargo gönderebilirsiniz. Nilüfer Turizm tarafından sizlere sunulan bu hizmet sayesinde Ankara başta olmak üzere Türkiye’nin tüm illerine kargo gönderebilmeniz mümkündür. Ayrıca Eskişehir Ankara otobüsle eşya gönderme gibi hizmetlerden de firmamızı tercih ederek faydalanabilirsiniz. Otobüs kargo hizmetinden faydalanmak için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz;

  1. Öncelik olarak web sitemiz veya 90 549 810 26 25 iletişim numarası üzerinden bize ulaşın.
  2. Ardından Eskişehir’den hangi ile kargo göndermek istediğinizi bize belirtin, bu hizmet için Ankara’yı tercih etmeniz gerekir.
  3. Sonrasında Eskişehir Ankara otobüs sefer saatlerini öğrenin
  4. Son olarak kalkış saatinden önce kargonuzu Ankara otogarına getirin ve şubemize teslim edin.

Yukarıdaki adımları uygulayarak siz de Nilüfer Turizm tarafından sizlere sunulan Eskişehir Ankara otobüs kargo hizmetinden faydalanabilirsiniz.

 

Türkiye’nin en büyük seyahat sitesi. Daha Çok Bilgi. Keyifli Seyahat.

Profesyonel yöneticileri ve eğitimli personelleri ışığında, 2005 yılından bu yana şehirler arası kara yolu ulaşım sektörünü domine eden Nilüfer Turizm, yolcularına güvenli bir seyahat vadediyor. Yönetim becerileri konusunda eğitimli yönetici kadrosu sayesinde müşteri beklentilerini karşılayan ve yeni taleplere uygun çözümler geliştiren Nilüfer Turizm, teknolojiden aldığı ilhamla pratik bir şekilde otobüs bileti almanızı sağlıyor. Tüm cihazlar üzerinden kolayca satın alabileceğiniz otobüs biletleri, Nilüfer Turizm’in güvenilirliği ve uygun fiyat politikası ile birleştiği günden bu yana müşteri memnuniyetini bir üst seviyeye taşıyor. Yolcularına konfor sağlamayı ve güven inşa etmeyi bir ilke ediniyor. “Güvenli Ellerdesiniz” sloganıyla yola çıkan ve sizleri Türkiye’nin birçok noktasına ulaştıran Nilüfer Turizm’i tercih ederek, kaliteden ödün vermeden, güvenle ve ekonomik bir şekilde seyahat edebilirsiniz.