Gezi ve Tur için uygun fiyatlarla Otobüs Kiralama

Türkiye’nin her bir noktasına Nilüfer farkıyla seyahat edin.

Gezi ve Tur Otobüs Kiralama

Nilüfer Turizm yurt içi ve yut dışı seyahatleriniz için gezi ve tur otobüs kiralama hizmetiyle yanınızdadır. Farklı şehir ya da ülkeleri gezerken hem bütçe dostu hem de konforlu araçlar kullanmak istiyorsanız, tek yapmanız gereken web sitemiz ya da telefon numaralarımız aracılığıyla bize ulaşmaktır. Dilediğiniz kapasitedeki gezi veya tur otobüsünü kiralamak için bize ulaşarak rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Gezi ve tur otobüs kiralama hizmetimiz sayesinde aileniz ve sevdiklerinizle birlikte yapacağınız seyahatler çok daha keyifli bir hale gelir. Son teknolojiyle donatılmış otobüslerimizle yurt içinde ve yurt dışında dilediğiniz gibi seyahat etmek için, otobüs kiralama hizmetlerimizi tercih edebilirsiniz. Başta İstanbul olmak üzere Edirne, Bursa, Ankara ve İzmir illerimizden gerçekleştireceğiniz Yurtiçi gezileriniz ile birlikte Yurtdışı gezi ve tur organizasyonlarınız için de otobüs kirama hizmeti sunmaktayız. Yurtiçi ve Yurtdışı gezi ve tur organizasyonlarınızda uygun fiyatlarla otobüs ve minibüs kiralama talepleriniz için bizi 0544 373 31 44 nolu telefon numaramızdan arayabilirsiniz.

Türkiye’nin en büyük seyahat sitesi. Daha Çok Bilgi. Keyifli Seyahat.

Profesyonel yöneticileri ve eğitimli personelleri ışığında, 2005 yılından bu yana şehirler arası kara yolu ulaşım sektörünü domine eden Nilüfer Turizm, yolcularına güvenli bir seyahat vadediyor. Yönetim becerileri konusunda eğitimli yönetici kadrosu sayesinde müşteri beklentilerini karşılayan ve yeni taleplere uygun çözümler geliştiren Nilüfer Turizm, teknolojiden aldığı ilhamla pratik bir şekilde otobüs bileti almanızı sağlıyor. Tüm cihazlar üzerinden kolayca satın alabileceğiniz otobüs biletleri, Nilüfer Turizm’in güvenilirliği ve uygun fiyat politikası ile birleştiği günden bu yana müşteri memnuniyetini bir üst seviyeye taşıyor. Yolcularına konfor sağlamayı ve güven inşa etmeyi bir ilke ediniyor. “Güvenli Ellerdesiniz” sloganıyla yola çıkan ve sizleri Türkiye’nin birçok noktasına ulaştıran Nilüfer Turizm’i tercih ederek, kaliteden ödün vermeden, güvenle ve ekonomik bir şekilde seyahat edebilirsiniz.