İstanbul' dan Bulgaristan Plovdiv' e Otobüs Kiralama

Türkiye’nin her bir noktasına Nilüfer farkıyla seyahat edin.

İstanbul' dan Bulgaristan Plovdiv' e Otobüs Kiralama

İstanbul Plovdiv otobüs kiralama hizmeti, sizlere Nilüfer Turizm tarafından sunulan hizmetler arasında yer almaktadır. Bu hizmet sayesinde her türlü kiralık otobüs ihtiyaçlarınız firmamız tarafından karşılanır.

Plovdiv otobüs kiralama ve özel transfer hizmetleri tamamen şoförlü olarak sunulmaktadır. Ayrıca tüm otobüslerimiz lüks ve yüksek kalite standartlarına sahiptir. Bu sayede günübirlik turlar, seyahatler ve iş etkinlikleriniz için daha kaliteli seyahat planlaması yapabilmeniz mümkündür.

Neden Nilüfer Turizm Plovdiv Otobüs Kiralama?

Nilüfer Turizm sizlere uzun süredir seyahat hizmeti vermektedir. Ayrıca firmamız sadece bununla sınırlı kalmamakta aynı zamanda Avrupa otobüs kiralama hizmeti ile bu alanda da ihtiyaçlarınızı karşılamaktadır. Siz de lüks, kaliteli ve konforlu otobüsleri uygun fiyatlar karşılığında kiralamak için Nilüfer Turizm’i tercih edebilirsiniz. Otobüs kiralama hizmeti hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmak için 90 544 373 31 44 iletişim numarasından bize ulaşabilirsiniz.

 

Türkiye’nin en büyük seyahat sitesi. Daha Çok Bilgi. Keyifli Seyahat.

Profesyonel yöneticileri ve eğitimli personelleri ışığında, 2005 yılından bu yana şehirler arası kara yolu ulaşım sektörünü domine eden Nilüfer Turizm, yolcularına güvenli bir seyahat vadediyor. Yönetim becerileri konusunda eğitimli yönetici kadrosu sayesinde müşteri beklentilerini karşılayan ve yeni taleplere uygun çözümler geliştiren Nilüfer Turizm, teknolojiden aldığı ilhamla pratik bir şekilde otobüs bileti almanızı sağlıyor. Tüm cihazlar üzerinden kolayca satın alabileceğiniz otobüs biletleri, Nilüfer Turizm’in güvenilirliği ve uygun fiyat politikası ile birleştiği günden bu yana müşteri memnuniyetini bir üst seviyeye taşıyor. Yolcularına konfor sağlamayı ve güven inşa etmeyi bir ilke ediniyor. “Güvenli Ellerdesiniz” sloganıyla yola çıkan ve sizleri Türkiye’nin birçok noktasına ulaştıran Nilüfer Turizm’i tercih ederek, kaliteden ödün vermeden, güvenle ve ekonomik bir şekilde seyahat edebilirsiniz.