İstanbul Sofya Otobüs Bileti Nilüfer Turizm' de

Türkiye’nin her bir noktasına Nilüfer farkıyla seyahat edin.

İstanbul Sofya Otobüs Bileti

İstanbul Sofya otobüs bileti satın almak için artık siz de Nilüfer Turizm’i tercih edebilirsiniz. Sofya başta olmak üzere Bulgaristan Varna, Bansko ve Plovdiv gibi şehirlerine de seyahat etmek amacıyla bizi tercih edebilir, uygun fiyatlar karşılığında otobüs bileti satın alabilirsiniz.

Sömestr dönemi boyunca her gün İstanbul kalkışlı Bulgaristan, Sofya ve Bansko kayak merkezi kalkışlı otobüs seferlerimiz yapılacaktır. Bu sayede hem gidiş hem de dönüş için otobüs biletinizi satın alabilir, konforlu bir seyahatin keyfini çıkarabilirsiniz.

Siz de İstanbul Sofya otobüs bileti satın almak veya Bulgaristan’da sizlere sunduğumuz hizmetler hakkında bilgi almak için web sitemizi ziyaret edebilir, 05443733144 iletişim numarası üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

 

Türkiye’nin en büyük seyahat sitesi. Daha Çok Bilgi. Keyifli Seyahat.

Profesyonel yöneticileri ve eğitimli personelleri ışığında, 2005 yılından bu yana şehirler arası kara yolu ulaşım sektörünü domine eden Nilüfer Turizm, yolcularına güvenli bir seyahat vadediyor. Yönetim becerileri konusunda eğitimli yönetici kadrosu sayesinde müşteri beklentilerini karşılayan ve yeni taleplere uygun çözümler geliştiren Nilüfer Turizm, teknolojiden aldığı ilhamla pratik bir şekilde otobüs bileti almanızı sağlıyor. Tüm cihazlar üzerinden kolayca satın alabileceğiniz otobüs biletleri, Nilüfer Turizm’in güvenilirliği ve uygun fiyat politikası ile birleştiği günden bu yana müşteri memnuniyetini bir üst seviyeye taşıyor. Yolcularına konfor sağlamayı ve güven inşa etmeyi bir ilke ediniyor. “Güvenli Ellerdesiniz” sloganıyla yola çıkan ve sizleri Türkiye’nin birçok noktasına ulaştıran Nilüfer Turizm’i tercih ederek, kaliteden ödün vermeden, güvenle ve ekonomik bir şekilde seyahat edebilirsiniz.