İzmir Otobüs Bileti Fiyatı Ne Kadar ?

Türkiye’nin her bir noktasına Nilüfer farkıyla seyahat edin.

İzmir Otobüs Bileti Fiyatı Ne Kadar?

İzmir otobüs bileti fiyatı otobüsün kalkış yapacağı şehir ve otogara göre değişiklik gösterir. Ancak Nilüfer Turizm her koşulda İzmir otobüs biletlerini uygun fiyatlar karşılığında satın alabilmeniz mümkündür.

Nilüfer Turizm, İstanbul İzmir otobüs bileti, Ankara İzmir otobüs bileti, Edirne İzmir otobüs seferleri, İzmir Bursa otobüs bileti ve diğer tüm şehirlerden seferler düzenlemektedir. Peki İzmir otobüs bileti ne kadar? Otobüs bilet fiyatları şu şekildedir;

  • İstanbul İzmir otobüs bileti fiyatı: 599 TL
  • Ankara İzmir otobüs bileti fiyatı: 440 TL
  • Bursa İzmir otobüs bileti fiyatı: 270 TL
  • Edirne İzmir otobüs bileti fiyatı: 750 TL

Siz de Nilüfer Turizm’i tercih ederek ucuz İzmir otobüs bileti satın alabilir, uygun fiyatlar karşılığında dilediğiniz her şehirden İzmir’e ulaşabilirsiniz.
 

Güncelleme tarihi : 05.09.2023

Türkiye’nin en büyük seyahat sitesi. Daha Çok Bilgi. Keyifli Seyahat.

Profesyonel yöneticileri ve eğitimli personelleri ışığında, 2005 yılından bu yana şehirler arası kara yolu ulaşım sektörünü domine eden Nilüfer Turizm, yolcularına güvenli bir seyahat vadediyor. Yönetim becerileri konusunda eğitimli yönetici kadrosu sayesinde müşteri beklentilerini karşılayan ve yeni taleplere uygun çözümler geliştiren Nilüfer Turizm, teknolojiden aldığı ilhamla pratik bir şekilde otobüs bileti almanızı sağlıyor. Tüm cihazlar üzerinden kolayca satın alabileceğiniz otobüs biletleri, Nilüfer Turizm’in güvenilirliği ve uygun fiyat politikası ile birleştiği günden bu yana müşteri memnuniyetini bir üst seviyeye taşıyor. Yolcularına konfor sağlamayı ve güven inşa etmeyi bir ilke ediniyor. “Güvenli Ellerdesiniz” sloganıyla yola çıkan ve sizleri Türkiye’nin birçok noktasına ulaştıran Nilüfer Turizm’i tercih ederek, kaliteden ödün vermeden, güvenle ve ekonomik bir şekilde seyahat edebilirsiniz.