Nct Group ve Nilüfer Turizm Yurtdışında ki Operasyonlarda Güçlerini Birleştiriyor

Türkiye’nin her bir noktasına Nilüfer farkıyla seyahat edin.

2005 yılından bu yana şehirler arası kara yolu ulaşım sektörünü domine eden Nilüfer Turizm, sektörde öncü ve ilklere imza atmış NCT GROUP ile işbirliği yaparak Bulgaristan’ın Blagoevgrad ilinde bulunan Pirin Dağları'nın üzerinde kurulmuş bir şehir olan dünyaca ünlü kayak merkezi olan Bansko’ya 2022 yılı Sömestr döneminde 21 Ocak - 6 Şubat arasında her gün hareketli turistik seferlere başlamıştır.

Nilüfer Turizm, Yurtdışı turistik tatil paketleri ve organizasyonlarında NCT GROUP tek yetki verilmiş olup tatil paketleri, özel geziler ve yeni projelerle kış ve yaz döneminde de NCT GROUP ile ortak hareket edip farklılık yaratmaya devam edecektir. 

NCT GROUP Genel Müdürü Necati DAYAN 2022 yılında Avrupa’ya çok özel ekonomik fiyatlarla otobüslü turların açılacağını belirtmiştir. Bu iş birliği ile Türkiye' deki Seyahat Acenteleri Nilüfer Turizm' in Bulgaristan Bansko Otobüs seferlerinde  Misafirlerine daha uygun fiyatlı paket turlar sunma ve kaliteli hizmet standardı sağlayacaklardır.

www.nct.com.tr

Türkiye’nin en büyük seyahat sitesi. Daha Çok Bilgi. Keyifli Seyahat.

Profesyonel yöneticileri ve eğitimli personelleri ışığında, 2005 yılından bu yana şehirler arası kara yolu ulaşım sektörünü domine eden Nilüfer Turizm, yolcularına güvenli bir seyahat vadediyor. Yönetim becerileri konusunda eğitimli yönetici kadrosu sayesinde müşteri beklentilerini karşılayan ve yeni taleplere uygun çözümler geliştiren Nilüfer Turizm, teknolojiden aldığı ilhamla pratik bir şekilde otobüs bileti almanızı sağlıyor. Tüm cihazlar üzerinden kolayca satın alabileceğiniz otobüs biletleri, Nilüfer Turizm’in güvenilirliği ve uygun fiyat politikası ile birleştiği günden bu yana müşteri memnuniyetini bir üst seviyeye taşıyor. Yolcularına konfor sağlamayı ve güven inşa etmeyi bir ilke ediniyor. “Güvenli Ellerdesiniz” sloganıyla yola çıkan ve sizleri Türkiye’nin birçok noktasına ulaştıran Nilüfer Turizm’i tercih ederek, kaliteden ödün vermeden, güvenle ve ekonomik bir şekilde seyahat edebilirsiniz.