Nilüfer Turizm Bursa Alanya Otobüs Seferleri Başladı

Türkiye’nin her bir noktasına Nilüfer farkıyla seyahat edin.

Bursa Alanya Otobüs Seferleri

Nilüfer Turizm Bursa Alanya otobüs seferleri hizmet vermeye başladı. Bursa Alanya arasında seyahat etmek için, Nilüfer Turizm’in hizmetlerinden faydalanabilir ve konforlu bir yolculuk yapabilirsiniz. Nilüfer Turizm’in müşteri memnuniyeti odaklı hizmet politikası ile keyifli bir otobüs yolculuğu yaşayabilirsiniz.

Nilüfer Turizm’i tercih ederek uygun fiyatlı Alanya otobüs bileti alabilir ve benzersiz bir seyahat yaşayabilirsiniz.

Bursa Alanya Otobüs Seferleri Hareket Saatleri

Bursa Alanya otobüs seferleri Nilüfer Turizm tarafından her gün kesintisiz bir şekilde düzenlenmektedir. İstediğiniz günde Bursa’dan Alanya’ya Nilüfer Turizm güvencesiyle seyahat edebilirsiniz. Ayrıca araç içi ikram menüleri gibi imkanlardan da faydalanabilirsiniz.

Bursa Alanya otobüs hareket saatleri Nilüfer Turizm tarafından 21.30 olarak belirlenmiştir. Fakat oluşabilecek yoğunluklarda ek seferler düzenlenmektedir.

Bursa Alanya Otobüs Yol Güzergahı

Nilüfer Turizm Bursa Alanya otobüs seferleri başlangıç noktası Bursa otogarıdır. Bursa Alanya yolculuğu her gün 21.30’da Bursa otogarından başlar ve İnegöl otogarı ile devam eder. Sırayla Eskişehir ve Burdur illeri üzerinden geçen aracımız, 06.15 itibariyle Antalya otogarına giriş yapar. Daha sonra ise Serik, Belek ve Manavgat otogarlarına uğrar. Varış noktası olan Alanya’ya ulaşma saati de 08.45’tir. Bursa Alanya yolculuk süresi yaklaşık 11 saattir.

Bursa Alanya Otobüs Bileti Fiyatları

Nilüfer Turizm Bursa Alanya otobüs bilet fiyatı 300 TL’dir. Yaklaşık olarak 11 saat 15 dakika süren yolculuk için biletlerinizi web sitemiz üzerinden alabilir ve uygun fiyatlı bilet imkanlarımızdan faydalanabilirsiniz.

Ayrıca Bursa Alanya otobüs bileti alırken faydalanabileceğiniz kampanyalar ve indirimler için de web sitemiz üzerinden bilgi alabilirsiniz.

Türkiye’nin en büyük seyahat sitesi. Daha Çok Bilgi. Keyifli Seyahat.

Profesyonel yöneticileri ve eğitimli personelleri ışığında, 2005 yılından bu yana şehirler arası kara yolu ulaşım sektörünü domine eden Nilüfer Turizm, yolcularına güvenli bir seyahat vadediyor. Yönetim becerileri konusunda eğitimli yönetici kadrosu sayesinde müşteri beklentilerini karşılayan ve yeni taleplere uygun çözümler geliştiren Nilüfer Turizm, teknolojiden aldığı ilhamla pratik bir şekilde otobüs bileti almanızı sağlıyor. Tüm cihazlar üzerinden kolayca satın alabileceğiniz otobüs biletleri, Nilüfer Turizm’in güvenilirliği ve uygun fiyat politikası ile birleştiği günden bu yana müşteri memnuniyetini bir üst seviyeye taşıyor. Yolcularına konfor sağlamayı ve güven inşa etmeyi bir ilke ediniyor. “Güvenli Ellerdesiniz” sloganıyla yola çıkan ve sizleri Türkiye’nin birçok noktasına ulaştıran Nilüfer Turizm’i tercih ederek, kaliteden ödün vermeden, güvenle ve ekonomik bir şekilde seyahat edebilirsiniz.