Pamporovo Özel Transfer

Türkiye’nin her bir noktasına Nilüfer farkıyla seyahat edin.

Pamporovo Özel Transfer

Pamporovo özel transfer hizmeti ile İstanbul, Bursa ve Ankara gibi illerden özel araçlarla birlikte Pamporovo’ya daha konforlu bir şekilde ulaşabilirsiniz. Lüks bir tatili daha lüks bir seyahatle süslemek için siz de Pamporovo özel transfer hizmetinden faydalanabilirsiniz.

Bulgaristan Pamporovo özel transfer hizmetini tercih ederek aileniz veya arkadaşlarınızla birlikte Pamporovo’ya özel araçlar ile ulaşabilirsiniz. Tamamı VİP olan araçlarımız 8, 12 ve 20 kişilik olarak sizlere sunulmaktadır. Bu sayede ekip ve grup etkinliklerinizi de özel transfer araçlarımız ile yapabilmeniz mümkündür.

Siz de Pamporovo özel transfer hizmeti için bizimle iletişime geçebilir veya Nilüfer Turizm web adresimizi ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca Bulgaristan özel transfer ve diğer hizmetlerimiz hakkında 0544 373 31 44 nolu telefonumuzdan ya da web sitemizden kolaylıkla bilgi sahibi olabilirsiniz. 

Türkiye’nin en büyük seyahat sitesi. Daha Çok Bilgi. Keyifli Seyahat.

Profesyonel yöneticileri ve eğitimli personelleri ışığında, 2005 yılından bu yana şehirler arası kara yolu ulaşım sektörünü domine eden Nilüfer Turizm, yolcularına güvenli bir seyahat vadediyor. Yönetim becerileri konusunda eğitimli yönetici kadrosu sayesinde müşteri beklentilerini karşılayan ve yeni taleplere uygun çözümler geliştiren Nilüfer Turizm, teknolojiden aldığı ilhamla pratik bir şekilde otobüs bileti almanızı sağlıyor. Tüm cihazlar üzerinden kolayca satın alabileceğiniz otobüs biletleri, Nilüfer Turizm’in güvenilirliği ve uygun fiyat politikası ile birleştiği günden bu yana müşteri memnuniyetini bir üst seviyeye taşıyor. Yolcularına konfor sağlamayı ve güven inşa etmeyi bir ilke ediniyor. “Güvenli Ellerdesiniz” sloganıyla yola çıkan ve sizleri Türkiye’nin birçok noktasına ulaştıran Nilüfer Turizm’i tercih ederek, kaliteden ödün vermeden, güvenle ve ekonomik bir şekilde seyahat edebilirsiniz.