Sofya İstanbul Havalimanı Otobüs Kiralama

Türkiye’nin her bir noktasına Nilüfer farkıyla seyahat edin.

Sofya İstanbul Havalimanı Otobüs Kiralama

Sofya İstanbul havalimanı otobüs kiralama hizmeti sayesinde siz de Bulgaristan’ın Sofya şehrinden İstanbul’a kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Türkiye’nin birçok yerinde sizlere destek vermekte olan firmamız bu iki lokasyon arasında otobüs kiralamanıza da olanak sağlar.

Grup seyahatleri, günübirlik turlar ve çeşitli firma işlemleri için otobüs kiralama hizmeti sunan Nilüfer Turizm, aynı zamanda Sofya İstanbul havalimanı transfer hizmetini de sizlere sağlar. Bu hizmet sayesinde 8, 20, 40 ve 54 kişilik araçlar ile iki ülke arasında kolaylıkla seyahat edebilmeniz mümkün olur. Siz de lüks araçlarda uygun fiyatlar karşılığında kaliteli seyahat edebilmek için bizi tercih edebilirsiniz. Sofya’dan İstanbul’a özel araçlar ile ulaşmak için Bulgaristan otobüs kiralama hizmetimizden faydalanabilirsiniz. 

Sofya İstanbul Yeni Havalimanı Otobüs Kiralama İhtiyacınız için Nilüfer Turizm otobüs kiralama departmanımız ile aşağıda belirtilen numaradan bağlantıya geçebilirsiniz

Sofya İstanbul Yeni Havalimanı Otobüs Kiralama Hizmetleri

90 544 373 31 44

 

Türkiye’nin en büyük seyahat sitesi. Daha Çok Bilgi. Keyifli Seyahat.

Profesyonel yöneticileri ve eğitimli personelleri ışığında, 2005 yılından bu yana şehirler arası kara yolu ulaşım sektörünü domine eden Nilüfer Turizm, yolcularına güvenli bir seyahat vadediyor. Yönetim becerileri konusunda eğitimli yönetici kadrosu sayesinde müşteri beklentilerini karşılayan ve yeni taleplere uygun çözümler geliştiren Nilüfer Turizm, teknolojiden aldığı ilhamla pratik bir şekilde otobüs bileti almanızı sağlıyor. Tüm cihazlar üzerinden kolayca satın alabileceğiniz otobüs biletleri, Nilüfer Turizm’in güvenilirliği ve uygun fiyat politikası ile birleştiği günden bu yana müşteri memnuniyetini bir üst seviyeye taşıyor. Yolcularına konfor sağlamayı ve güven inşa etmeyi bir ilke ediniyor. “Güvenli Ellerdesiniz” sloganıyla yola çıkan ve sizleri Türkiye’nin birçok noktasına ulaştıran Nilüfer Turizm’i tercih ederek, kaliteden ödün vermeden, güvenle ve ekonomik bir şekilde seyahat edebilirsiniz.