Sofya Otobüs Kiralama

Türkiye’nin her bir noktasına Nilüfer farkıyla seyahat edin.

Sofya Otobüs Kiralama

Sofya otobüs kiralama hizmeti ile siz de özel turlar düzenleyebilirsiniz. İstanbul’dan kiralayacağınız otobüsler ile Bansko, Plovdiv ve Sofya güzergahları başta olmak üzere tüm Bulgaristan’da tamamen kendi istekleriniz doğrultusunda seyahat edebilirsiniz. Sizlere her türlü seyahat hizmetini sunmakta olan firmamız aynı zamanda otobüs kiralama desteği de sağlamaktadır.

Bu sayede 8, 12, 20, 40, 48 ve 52 kişilik gruplar ile seyahat edebilmeniz, kendi seyahat planınızı oluşturabilmeniz mümkündür. Siz de Bulgaristan Sofya otobüs kiralama hizmetinden faydalanarak uygun fiyatlar karşılığında Bulgaristan seyahati gerçekleştirebilirsiniz.

Ayrıca sizlere sunmakta olduğumuz şoförlü veya şoförsüz otobüs kiralama seçeneklerinden de dilediğiniz gibi faydalanabilirsiniz. Sofya otobüs kiralama hizmeti hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak ve net fiyatlar almak için bizi arayın veya hemen web sitemizi ziyaret edin.

 

 

Türkiye’nin en büyük seyahat sitesi. Daha Çok Bilgi. Keyifli Seyahat.

Profesyonel yöneticileri ve eğitimli personelleri ışığında, 2005 yılından bu yana şehirler arası kara yolu ulaşım sektörünü domine eden Nilüfer Turizm, yolcularına güvenli bir seyahat vadediyor. Yönetim becerileri konusunda eğitimli yönetici kadrosu sayesinde müşteri beklentilerini karşılayan ve yeni taleplere uygun çözümler geliştiren Nilüfer Turizm, teknolojiden aldığı ilhamla pratik bir şekilde otobüs bileti almanızı sağlıyor. Tüm cihazlar üzerinden kolayca satın alabileceğiniz otobüs biletleri, Nilüfer Turizm’in güvenilirliği ve uygun fiyat politikası ile birleştiği günden bu yana müşteri memnuniyetini bir üst seviyeye taşıyor. Yolcularına konfor sağlamayı ve güven inşa etmeyi bir ilke ediniyor. “Güvenli Ellerdesiniz” sloganıyla yola çıkan ve sizleri Türkiye’nin birçok noktasına ulaştıran Nilüfer Turizm’i tercih ederek, kaliteden ödün vermeden, güvenle ve ekonomik bir şekilde seyahat edebilirsiniz.