Uygun fiyatlarla Sofya Kiralık Otobüs ve Minibüs

Türkiye’nin her bir noktasına Nilüfer farkıyla seyahat edin.

Sofya Kiralık Otobüs Hizmeti

Sofya kiralık otobüs hizmeti Nilüfer Turizm tarafından sizlere sunulmaktadır. Bu hizmet sayesinde İstanbul, İzmir, Edirne ve Bursa gibi şehirlerden Bulgaristan’ın Sofya şehrine seyahat edebilmek için otobüs kiralayabilmeniz mümkündür.

Nilüfer Turizm’i tercih ederek kiralayacağınız her türlü otobüs modeli fazlasıyla lükstür ve oldukça konforludur. Bu sayede siz de dilediğiniz her türlü otobüs modelini tercih edebilir, konforlu bir şekilde seyahat edebilirsiniz.

Ayrıca Sofya otobüs ve ya minibüs kiralama hizmetinden faydalanarak Bulgaristan Sofya’ da gerçekleştireceğiniz gezi, fuar, turistik seyahatler ve ya iş seyahatleriniz için. Her adımı tamamen sizlerin belirleyeceği otobüs kiralama hizmeti için Nilüfer Turizm’i tercih edebilirsiniz. Uygun fiyatlarla Sofya kiralık otobüs ve minibüs talepleriniz için bizi 0544 373 31 44 nolu numaramızdan arayabilirsiniz.

 

 

Türkiye’nin en büyük seyahat sitesi. Daha Çok Bilgi. Keyifli Seyahat.

Profesyonel yöneticileri ve eğitimli personelleri ışığında, 2005 yılından bu yana şehirler arası kara yolu ulaşım sektörünü domine eden Nilüfer Turizm, yolcularına güvenli bir seyahat vadediyor. Yönetim becerileri konusunda eğitimli yönetici kadrosu sayesinde müşteri beklentilerini karşılayan ve yeni taleplere uygun çözümler geliştiren Nilüfer Turizm, teknolojiden aldığı ilhamla pratik bir şekilde otobüs bileti almanızı sağlıyor. Tüm cihazlar üzerinden kolayca satın alabileceğiniz otobüs biletleri, Nilüfer Turizm’in güvenilirliği ve uygun fiyat politikası ile birleştiği günden bu yana müşteri memnuniyetini bir üst seviyeye taşıyor. Yolcularına konfor sağlamayı ve güven inşa etmeyi bir ilke ediniyor. “Güvenli Ellerdesiniz” sloganıyla yola çıkan ve sizleri Türkiye’nin birçok noktasına ulaştıran Nilüfer Turizm’i tercih ederek, kaliteden ödün vermeden, güvenle ve ekonomik bir şekilde seyahat edebilirsiniz.