Bursa İst (Y.dudullu) Otobüs Bileti

Türkiye’nin her bir noktasına Nilüfer farkıyla seyahat edin.

İstanbul

Asya ve Avrupa Yakası’nı birbirine bağlayan; tarihi mekanları ve yapıları ile yerli ve yabancı turistleri kendine çeken İstanbul, Türkiye’nin kozmopolit şehirlerinin başında yer alıyor. 400.000 yıllık tarihinde Romalılara, Bizanslılara, Latin ve Osmanlı imparatorluklarına ev sahipliği yapmış olan kent, büyük ölçüde korunan bir kültürel mirası ziyaretçilerine tanıtıyor. Eminönü’nden Galata’ya, Balat’tan Cihangir’e kadar birçok turistik ilçesi ile öne çıkan İstanbul, hem tarihi hem kültürel hem de sanatsal yönüyle görenleri büyülüyor. Gece hayatıyla da meşhur olan bu dünyaca ünlü kent hakkında merakınızı gidermek için Nilüfer Turizm’den hemen bir İstanbul esenler otobüs bileti alabilir, nefes kesen bir keşif ve eğlence anlayışı ile tanışabilirsiniz.

İstanbul Gezi Rehberi

Günübirlikçilerin, öğrencilerin, iş ya da tatil amacıyla yola çıkanların uğrak destinasyonu olan İstanbul, adeta bir matruşkaya benziyor. Birçok insan İstanbul’u gezdikçe, keşfedilecek sayısız durağın bulunduğu ve kenti başlı başına tanımak için kısa bir tatilin yeterli olmayacağı fikrine alışmaya başlıyor. Ancak yine de İstanbul gezilecek yerler listesinde önemli bir konuma sahip olan yerlerden bahsetmek gerekiyor. Tarihi mekanların daha çok Avrupa Yakası’nda yoğunlaştığı İstanbul’da; Kapalıçarşı, Anadolu ve Rumeli Hisarı, Galata Kulesi ve Köprüsü, Ayasofya Müzesi, Topkapı Sarayı, Yerebatan Sarnıcı ve Dolmabahçe Sarayı, İstanbul gezisi sırasında mutlaka ziyaret edilmesi gereken tarihi yapılar. Aynı zamanda Anadolu Yakası’nda, Üsküdar civarında bulunan Kız Kulesi ve Kuzguncuk Evleri de, kentin görülmesi şart koşulan mekanları olarak biliniyor. Roma döneminden günümüze kadar ulaşan Yoros Kalesi, dizilere dahi konu olan Pierre Loti Tepesi ve Fatih Korusu ise nefes kesen manzaralara sahne olan ilgi çekici noktalar olmasıyla öne çıkıyor.

İstanbul Anadolu Yakası’nın Champs-Élysées’si olarak anılan Bağdat Caddesi, dünyaca ünlü markaların göz alıcı mimarileri ile hem görsel şölen yaşatan bir yürüyüş hattı sunuyor hem de alışveriş yapmak isteyenleri memnun ediyor. Bağdat Caddesi’nden vasıtayla yaklaşık 10-15 dakika uzaklıkta yer alan Kadıköy ise tarihi Haydarpaşa Garı’na ev sahipliği yapmasının yanı sıra; vapur iskeleleri ile Beşiktaş, Eminönü ve Karaköy için bir köprü görevi görüyor. Kadıköy aynı zamanda İstanbul gece hayatı deneyimini edinmek isteyenleri; irili ufaklı barları, pubları ve eğlence mekanları sayesinde içine çekiyor. Yine eğlence hayatının kalbinin attığı Bebek ve Beşiktaş da, İstanbul’un popüler mekanları arasında bulunuyor.

Gitgide modernleşmesi nedeniyle yeşil alanların da aynı oranda azaldığı İstanbul’da; Çamlıca Tepesi, Hidiv Kasrı, Gülhane Parkı, Atatürk Arboetumu, Emirgan Korusu ve Fenerbahçe Parkı yemyeşil alanları gözler önüne sermesiyle bu gidişatı duraklatıyor. Denizi ve doğasıyla büyüleyen bir diğer durak Şile’de, yine İstanbul’da görülecek yerler arasına girmeyi başarıyor.

En Uygun İstanbul Esenler Otobüs Bileti

Adalar’a yakınlığı ve gezilecek daha birçok yeri ile Türkiye’nin en çok ziyaret edilen şehirleri arasında bulunan İstanbul’da 86 adet otogar bulunuyor. Büyükçekmece, Yukarı Dudullu, Beylikdüzü ve Esenler Otogarı, en çok ziyaret edilen hareket noktaları arasında yer alıyor. İstanbul’a sefer düzenleyen otobüs firmalarından biri olan Nilüfer Turizm, ekonomik bir ücret ödeyerek alabileceğiniz otobüs bileti sayesinde, cebinizi yakmadan sizi İstanbul’a ulaştırıyor. En ucuz İstanbul otobüs bileti seçeneklerini değerlendirmek ve konforlu bir seyahat gerçekleştirmek için, Nilüfer Turizm’i arayarak yerinizi ayırtabilir ya da online otobüs bileti alabilirsiniz.

İstanbul Esenler Otobüs Bileti Fiyatı

Kocaeli ve Tekirdağ illeri ile komşu olan, Marmara Denizi ve Karadeniz’e açılan İstanbul; Ankara, İzmir, Edirne, Antalya, Bursa, Trabzon ve Kayseri illerinden sık sık ziyaretçi ağırlıyor. Turistik olduğu kadar, farklı amaçlarla da seyahat edilen İstanbul’da kültürel duraklar, sanatsal etkinlikler ve tarihi mekanlar, insanda şehri keşfetme isteği uyandırıyor. Türkiye’nin her yerinden oldukça uygun fiyatlarla ulaşım sağlayabileceğiniz İstanbul otobüs bileti fiyatları bakımından farklılık gösterebiliyor. Şehre nereden geleceğiniz, seyahat tarihleriniz ve seçtiğiniz otobüs firmasıi fiyatların belirlenmesinde etken unsurlar oluyor. Siz de Nilüfer Turizm’den İstanbul otobüs saatleri ve seferlerine göz atarak fiyat opsiyonlarına göz atabilir, dilerseniz seyahat tarihlerinizden önce otobüsteki yerinizi uygun fiyatlara ayırtabilirsiniz.

Unutmayın, Türkiye’nin en köklü otobüs firmalarından biri olan Nilüfer Turizm ile emin ellerdesiniz!

Türkiye’nin en büyük seyahat sitesi. Daha Çok Bilgi. Keyifli Seyahat.

Profesyonel yöneticileri ve eğitimli personelleri ışığında, 2005 yılından bu yana şehirler arası kara yolu ulaşım sektörünü domine eden Nilüfer Turizm, yolcularına güvenli bir seyahat vadediyor. Yönetim becerileri konusunda eğitimli yönetici kadrosu sayesinde müşteri beklentilerini karşılayan ve yeni taleplere uygun çözümler geliştiren Nilüfer Turizm, teknolojiden aldığı ilhamla pratik bir şekilde otobüs bileti almanızı sağlıyor. Tüm cihazlar üzerinden kolayca satın alabileceğiniz otobüs biletleri, Nilüfer Turizm’in güvenilirliği ve uygun fiyat politikası ile birleştiği günden bu yana müşteri memnuniyetini bir üst seviyeye taşıyor. Yolcularına konfor sağlamayı ve güven inşa etmeyi bir ilke ediniyor. “Güvenli Ellerdesiniz” sloganıyla yola çıkan ve sizleri Türkiye’nin birçok noktasına ulaştıran Nilüfer Turizm’i tercih ederek, kaliteden ödün vermeden, güvenle ve ekonomik bir şekilde seyahat edebilirsiniz.