Eskişehir Antalya Otobüs Bileti

Türkiye’nin her bir noktasına Nilüfer farkıyla seyahat edin.

Antalya

Türkiye’nin turizm kenti olarak anılan ve gerek tarihi mirası, gerekse tabiat ananın sunduğu doğal güzellikleri ile baştan sona keşif dolu bir yolculuk vadeden Antalya, Akdeniz Bölgesi’nin incisi unvanını taşıyor. Binlerce yıllık insan yaşamının izlerine rastlanan kentte Hititler, Likyalılar, Romalılar, Bizanslılar, Selçuklular, Anadolu beylikleri ve Osmanlı İmparatorluğu hüküm süren medeniyetler arasında bulunuyor. Antalya’nın tarih boyunca bir yerleşim yeri olarak yarattığı bu çeşitlilik, zengin bir tarihi mirası da beraberinde getiriyor. Masmavi denizi, renkli plajları, gizemli antik kentleri ve doğal harikalarıyla Antalya otobüs bileti alarak kolayca ulaşabileceğiniz bir konumda yer alıyor.

Antalya Gezi Rehberi

Antalya’nın ilk kurulduğu yer olarak bilinen Kaleiçi; daracık sokakları, her biri denize çıkan tarihi Osmanlı evleri ve mistik görüntüsü ile Antalya gezilecek yerler listesinin başında olmaya aday. Yerli ve yabancı turistlerin görmeden dönmediği Kaleiçi’nde, hem Bizanslılara hem de Selçuklulara hizmet etmiş olan Yivli Minare bulunuyor. Tarihi zenginliği ile görenleri şaşırtan kentte; Olympos, Aspendos, Side ve Patara antik kentleri de hayli rağbet görüyor. Antik kentlerden bulunan kalıntıların yanı sıra, birçok tarihi esere de ev sahipliği yapan Antalya Arkeoloji Müzesi mevcut tarihi dokunun ne denli korunduğunu bir kez daha gözler önüne seriyor. Düden ve Manavgat Şelalesi, Karain ve Beldibi Mağarası, Köprülü Kanyon, Dim Çayı ve Yanartaş gibi doğal güzellikler ise Antalya gezisi sırasında mutlaka görülmesi gereken harikalar arasında bulunuyor. Tüm bunların yanı sıra, bir deniz cenneti olan Antalya’da Patara, Kaputaş, Phaselis, Küçük Çakıl plajları ve Kekova Adası güneşin ve kumun tadını çıkarabileceğiniz noktalar arasında yer alıyor.

En Uygun Antalya Otobüs Bileti

Muğla, Isparta, Mersin ve Konya gibi şehirlerle komşu olan ve bu kentler başta olmak üzere Türkiye’nin her noktasından ziyaretçi ağırlayan Antalya, her mevsim ziyaretçi yoğunluğunu koruyor. Ankara, Eskişehir ve İstanbul kalkışlı Antalya seyahatleri ise, Nilüfer Turizm’in en popüler otobüs seferleri arasında yer alıyor. Antalya için en uygun otobüs bileti fırsatlarını yakalamak isteyen birçok kişi, tatil planlarını önceden ayarlayarak biletini alıyor. Siz de seyahat tarihlerini önceden belirleyerek, Nilüfer Turizm ayrıcalığı ile biletinizi erkenden alabilir ve koltuğunuzu ayırtabilirsiniz.

Antalya Otobüs Bileti Fiyatı

Güneyinde ve kuzeyinde Akdeniz ve Toroslar ile çevrili olan Antalya, kar görmeyen sıcak bir kent olmasıyla her mevsim ziyaret edilme potansiyeli taşıyor. Akdeniz ikliminin hakim olduğu şehir, özellikle sıcaklığın 40 derecenin üzerini gördüğü yaz aylarında yerli ve yabancı turistleri dünyaca ünlü plajlarında ağırlıyor. Antalya’ya ucuz otobüs bileti bulma kolaylığı da, şehri tatil için tercih sebebi yapıyor. Seyahate çıkacağınız şehir ile Antalya arasında mesafe, sefer saatleri ve özellikle mevsim, Antalya otobüs bilet fiyatları üzerinde fazlasıyla etkili oluyor. Dolayısıyla en uygun bileti bulabilmek adına, insan yoğun olan ilkbahar ve yaz ayları için önceden tatil planı oluşturmak ve Antalya otobüs bileti almak gerekiyor.

Eğer seyahat tarihlerinizi belirlediyseniz, Nilüfer Turizm güvencesi ile otobüs bileti alabilir ve Akdeniz’in en canlı şehri Antalya için gün sayabilirsiniz.

Unutmayın, Türkiye’nin en köklü otobüs firmalarından biri olan Nilüfer Turizm ile emin ellerdesiniz!

Türkiye’nin en büyük seyahat sitesi. Daha Çok Bilgi. Keyifli Seyahat.

Profesyonel yöneticileri ve eğitimli personelleri ışığında, 2005 yılından bu yana şehirler arası kara yolu ulaşım sektörünü domine eden Nilüfer Turizm, yolcularına güvenli bir seyahat vadediyor. Yönetim becerileri konusunda eğitimli yönetici kadrosu sayesinde müşteri beklentilerini karşılayan ve yeni taleplere uygun çözümler geliştiren Nilüfer Turizm, teknolojiden aldığı ilhamla pratik bir şekilde otobüs bileti almanızı sağlıyor. Tüm cihazlar üzerinden kolayca satın alabileceğiniz otobüs biletleri, Nilüfer Turizm’in güvenilirliği ve uygun fiyat politikası ile birleştiği günden bu yana müşteri memnuniyetini bir üst seviyeye taşıyor. Yolcularına konfor sağlamayı ve güven inşa etmeyi bir ilke ediniyor. “Güvenli Ellerdesiniz” sloganıyla yola çıkan ve sizleri Türkiye’nin birçok noktasına ulaştıran Nilüfer Turizm’i tercih ederek, kaliteden ödün vermeden, güvenle ve ekonomik bir şekilde seyahat edebilirsiniz.