Salihli Otobüs Bileti

 Salihli İlimize Seyahat etmek için  Salihli otobüs bileti arayanlar,  Salihli Otobüs seferler saatleri ve  Salihli arası yol güzergahını araştıranlar. En Ucuz  Salihli otobüs bileti satın almak isteyenler ,  Salihli indirimli otobüs bileti almak isteyenler için ihtiyacınız olan  tüm bilgileri sizler için hazırladık.

 Salihli otobüs bileti mi arıyorsun ?

 Nilüfer Turizm  Salihli otobüs seferleri düzenlemektedir.  Salihli otobüs bileti  Nilüfer Turizm web sayfamızdan En ucuz ve indirimli olarak  güvenle satın alabilirsiniz.

Salihli en ucuz Otobüs bileti nasıl alabilirim ?

 Salihli en ucuz otobüs bileti mi arıyorsunuz ? Nilüfer Turizm artı bilet üyesi olmanız ile birlikte  Salihli otobüs bileti için %10 extra indirim hakkından ücretsiz faydalanabilirsiniz. Nilüfer Turizm artı bilete şimdi üye olun  Salihli otobüs biletini daha ucuza getirin.  Salihli indirimli otobüs bileti için Nilüfer Turizm artı bilet avantajları ile şimdi tanışın.

Salihli Otobüs ile Kargo nasıl gönderebilirim ?

Nilüfer Turizm  Salihli Otobüs Seferleri  Salihli’ a Hızlı ve Çabuk Kargo yollayabilirsiniz.  Salihli otobüs Kargo gönderimleriniz için Nilüfer Turizm Otobüs Kargo Müşteri hizmetleri ile +905428361605 nolu telefon numaradan görüşebilirsiniz

Salihli Otobüs Bileti için daha detaylı bilgi almak istiyorsanız 0850 222 00 99 nolu Nilüfer Turizm Çağrı Merkezimizden de 7/24 Ücretsiz bilgi ve Danışmanlık Alabilirsiniz.

Salihli Ankara Otobüs Bileti

Nilüfer Turizm Salihli Ankara Otobüs Seferleri Düzenlemektedir. Salihli Ankara otobüs seferleri Her gün 16 sefer olarak gerçekleşmektedir. Salihli Ankara otobüs bileti fiyatı 70 TL dir. 

Salihli Polatlı Otobüs Bileti

Nilüfer Turizm Salihli Polatlı Otobüs Seferleri Düzenlemektedir. Salihli Polatlı otobüs seferleri Her gün 16 sefer olarak gerçekleşmektedir. Salihli Polatlı otobüs bileti fiyatı 60 TL dir. 

Salihli Uşak Otobüs Bileti

Nilüfer Turizm Salihli Uşak Otobüs Seferleri Düzenlemektedir. Salihli Uşak otobüs seferleri Her gün 16 sefer olarak gerçekleşmektedir. Salihli Uşak otobüs bileti fiyatı 50 TL dir. 

<p><b>{seferzamani} {nereden} - {nereye}</b> seferi için {biletadeti} adet bilet satın aldınız.</p> <p>PNR numaranızı (<b>{pnr}</b>) kaydetmeyi unutmayınız.</p> <p style="display:{iademesajidisplay}"> Biletinizi şubelerimizden yazdırabilirsiniz. Seyahat etmekten vazgeçerseniz biletinizi otobüsün kalkış saatine en az {iadekalansaat} saat kala sitemize giriş yaparak iade etmelisiniz. </p> <p style="display:{servisdisplay}">Servis : {seciliservis}</p> <p>Bilet bilgileri;</p> <table class='table'> <tr> <td>Koltuk No</td> <td>Cinsiyet</td> <td>Yolcu</td> <td>Fiyat</td> </tr> {biletler} </table> <p>Toplam fiyat : {toplamfiyat} TL</p> <p>İyi yolculuklar dileriz.</p>
<p><b>{seferzamani} {nereden} - {nereye}</b> seferi için {biletadeti} adet bileti puan kullanarak satın aldınız.</p> <p>PNR numaranızı (<b>{pnr}</b>) kaydetmeyi unutmayınız.</p> <p style="display:{iademesajidisplay}"> Biletinizi şubelerimizden yazdırabilirsiniz. Seyahat etmekten vazgeçerseniz biletinizi otobüsün kalkış saatine en az {iadekalansaat} saat kala sitemize giriş yaparak iade etmelisiniz. </p> <p style="display:{servisdisplay}">Servis : {seciliservis}</p> <p>Bilet bilgileri;</p> <table class='table'> <tr> <td>Koltuk No</td> <td>Cinsiyet</td> <td>Yolcu</td> <td>Fiyat</td> </tr> {biletler} </table> <p>Toplam fiyat : {toplamfiyat} TL (Puan kullandınız)</p> <p>İyi yolculuklar dileriz.</p>
<p><b>{seferzamani} {nereden} - {nereye}</b> seferi için {biletadeti} adet bilet rezervasyonu yaptınız.</p> <p>PNR numaranızı (<b>{pnr}</b>) kaydetmeyi unutmayınız.</p> <p style="display:{opsiyonsonutarihidisplay}">Rezervasyonunuz {opsiyonsonutarihi} tarihine kadar geçerlidir.</p> <p style="display:{servisdisplay}">Servis : {seciliservis}</p> <p>Rezervasyon bilgileri;</p> <table class='table'> <tr> <td>Koltuk No</td> <td>Cinsiyet</td> <td>Yolcu</td> <td>Fiyat</td> </tr> {biletler} </table> <p>Toplam fiyat : {toplamfiyat} TL</p> <p>İyi yolculuklar dileriz.</p>