Nilüfer Kargo

Türkiye’nin her bir noktasına Nilüfer farkıyla seyahat edin.

Nilüfer Turizm Kargo Taşımacılığı

Türkiye’nin pek çok noktasına ulaşım sağlayan ve müşterilerine hem ekonomik hem de konforlu bir yolculuk vadeden Nilüfer Turizm, kara yolu seyahati alanında sektöre yön verici adımlar atmaya devam ediyor. Bu kapsamda Türkiye’nin bir noktasından diğer noktasına çeşitli ürün ve eşya gönderimi yapmak isteyenlere kargo hizmeti sunuyor. Bireysel olarak kargo gönderimi yapmak isteyenlerin yanı sıra; şirket ve kurumlara da bu ayrıcalığı tanıyan Nilüfer Turizm sayesinde firmalar, anlaşmalı olarak ürün gönderimi yapabiliyor.

Kargonuz da Emin Ellerde

Otobüs kargo firmaları arasında öne çıkan Nilüfer Turizm, kargo hizmetini geniş araç filosu ile sağlıyor. İstanbul’da Esenler, Dudullu ve Gebze otogarlarından hizmet veren Nilüfer Turizm; İzmir, Bursa, Ankara, Eskişehir, Balıkesir, Edirne, Antalya, Alanya ve Adana otogarlarından da hizmet veriyor. Bu şehirlerde ve ilçelerde bulunan her Nilüfer Turizm terminalinde kargo hizmet birimi de bulunuyor. 7/24 hizmet vermesi nedeniyle otobüs kargo firmaları arasında en çok tercih edilen firma olmayı başaran Nilüfer Turizm’e siz de kargolarınızı emanet edebilir ve güvenli bir biçimde alıcıya ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Yurt içi Kargo Ulaştırmanın En Hızlı Yolu

Yalnızca yurt içinde; İstanbul, Bursa, İzmir, Ankara, Balıkesir, Eskişehir, Adana ve Antalya şehirlerindeki terminallerinden hizmet veren Nilüfer Turizm ile pek çok ürünü ve eşyayı Türkiye’nin başka bir noktasına ulaştırmanız mümkün hale geliyor. Akıcı ve patlayıcı ürünlerin yanı sıra, genel sağlık kurallarına uymayan ürün ve malların taşınamıyor oluşu Nilüfer Kargo kuralları arasında yer alıyor. Gönderim yapacağınız paketin ağırlığı, ebatları ve toplu gönderim yapma durumları kargo fiyatları üzerinde belirleyici birer unsur oluyor.

Güvenilir ve Sorunsuz Taşımacılık

24 saat açık Nilüfer Kargo şubeleri sayesinde alıcı olarak kargo kabulü ve gönderici olarak kargo teslimatı yapabilir, internet sayfamızda bulunan kargo sorgulama ile kargonuzun nerede olduğunu kolayca öğrenebilirsiniz. Kargo taşımacılığının en güvenilir ve en hızlı adresi olmaya aday Nilüfer Turizm’in yıllara dayanan tecrübesine güvenebilir ve ister bireysel, ister şirket olarak gönderimlerinizi Nilüfer Kargo hizmeti ile gerçekleştirebilirsiniz.

Unutmayın, Türkiye’nin en köklü otobüs firmalarından biri olan Nilüfer Turizm ile kargonuz da sizin gibi emin ellerde!

Türkiye’nin en büyük seyahat sitesi. Daha Çok Bilgi. Keyifli Seyahat.

Profesyonel yöneticileri ve eğitimli personelleri ışığında, 2005 yılından bu yana şehirler arası kara yolu ulaşım sektörünü domine eden Nilüfer Turizm, yolcularına güvenli bir seyahat vadediyor. Yönetim becerileri konusunda eğitimli yönetici kadrosu sayesinde müşteri beklentilerini karşılayan ve yeni taleplere uygun çözümler geliştiren Nilüfer Turizm, teknolojiden aldığı ilhamla pratik bir şekilde otobüs bileti almanızı sağlıyor. Tüm cihazlar üzerinden kolayca satın alabileceğiniz otobüs biletleri, Nilüfer Turizm’in güvenilirliği ve uygun fiyat politikası ile birleştiği günden bu yana müşteri memnuniyetini bir üst seviyeye taşıyor. Yolcularına konfor sağlamayı ve güven inşa etmeyi bir ilke ediniyor. “Güvenli Ellerdesiniz” sloganıyla yola çıkan ve sizleri Türkiye’nin birçok noktasına ulaştıran Nilüfer Turizm’i tercih ederek, kaliteden ödün vermeden, güvenle ve ekonomik bir şekilde seyahat edebilirsiniz.