Ankara İzmir Otobüs Bileti

Türkiye’nin her bir noktasına Nilüfer farkıyla seyahat edin.

Ankara İzmir Otobüs Bileti

Ankara İzmir otobüs bileti satın almak için artık Nilüfer Turizm’i tercih edebilirsiniz. Sizlere her yerde hizmet vermekte olan firmamız sayesinde Ankara İzmir arası daha konforlu yolculuklar yapabilirsiniz.

Ankara İzmir Otobüs Bileti Fiyatı Ne Kadar?

Nilüfer Turizm Ankara İzmir otobüsfiyatı 140 TL olmaktadır. Uygun fiyatlar ve kampanyalar için web sitemizi tercih edebilirsiniz. 

Ankara İzmir Otobüs ile Kaç Saat Sürer?

Ankara İzmir otobüs sefer ortalama 8 saat 15 dakika sürmektedir. Sefer süresi yol ve hava durumuna göre değişiklik gösterebilmektedir.

Ankara İzmir Otobüs Sefer Saatleri Nedir?

Her gün çok sayıda Ankara otogarından kalkışlı İzmir otobüs seferleri firmamız tarafından düzenlenmektedir.

Ankara İzmir Otobüs Biletini Nasıl Daha Ucuza Alabilirim?

Ankara İzmir otobüs bileti için Nilüfer Turizm +bilet üyelerine %10 extra bonus para puanı vermektedir. Sizde ücretsiz + bilet üyesi olarak her seyahatinizde extra %10 para puan kazanabilir ve bu sayede biriken puanlarınız ile ücretsiz bedava otobüs bileti kazanabilirsiniz.

Ankara Kalkışlı Seferlerimiz

Türkiye’nin her bir noktasına Nilüfer farkıyla seyahat edin.
Ankara İstanbul-Esenler
220.00TL
Ankara Bursa
160.00TL
Ankara Antalya
200.00TL
Ankara İzmir
200.00TL

İzmir Varışlı Seferlerimiz

Türkiye’nin her bir noktasına Nilüfer farkıyla seyahat edin.
Gebze İzmir
250.00TL
Bursa İzmir
150.00TL
Ankara İzmir
200.00TL
İstanbul-Dudullu İzmir
270.00TL
İstanbul-Esenler İzmir
270.00TL

Sıkça Sorulan Sorular

Nilüfer Turizm Ankara İzmir otobüs saatleri ilk otobüs sabah saat 10:30 da olup geze saat 23:00 a kadar günün değişik saatlerinde Ankara İzmir otobüs seferleri düzenlemektedir.
Ankara İzmir arası otobüsle ulaşım süresi 8 saat 30 dakikadır. yolculuk süresi hava ve yol koşullarına göre değişiklik gösterebilmektedir.
Ankara İzmir otobüs bileti Nilüfer Turizm' de 140 TL, dir. Sizde en uygun fiyatlar ile Ankara İzmir otobüs bileti almak için Nilüfer Turizm' i tercih edebilirsiniz.
Nilüfer Turizm Ankara İzmir otobüs seferlerinde en son otobüs sefer saati 01:00 dır.

Türkiye’nin en büyük seyahat sitesi. Daha Çok Bilgi. Keyifli Seyahat.

Profesyonel yöneticileri ve eğitimli personelleri ışığında, 2005 yılından bu yana şehirler arası kara yolu ulaşım sektörünü domine eden Nilüfer Turizm, yolcularına güvenli bir seyahat vadediyor. Yönetim becerileri konusunda eğitimli yönetici kadrosu sayesinde müşteri beklentilerini karşılayan ve yeni taleplere uygun çözümler geliştiren Nilüfer Turizm, teknolojiden aldığı ilhamla pratik bir şekilde otobüs bileti almanızı sağlıyor. Tüm cihazlar üzerinden kolayca satın alabileceğiniz otobüs biletleri, Nilüfer Turizm’in güvenilirliği ve uygun fiyat politikası ile birleştiği günden bu yana müşteri memnuniyetini bir üst seviyeye taşıyor. Yolcularına konfor sağlamayı ve güven inşa etmeyi bir ilke ediniyor. “Güvenli Ellerdesiniz” sloganıyla yola çıkan ve sizleri Türkiye’nin birçok noktasına ulaştıran Nilüfer Turizm’i tercih ederek, kaliteden ödün vermeden, güvenle ve ekonomik bir şekilde seyahat edebilirsiniz.