Marmaris İzmir Otobüs Bileti

Türkiye’nin her bir noktasına Nilüfer farkıyla seyahat edin.

Marmaris İzmir Otobüs Bileti

Marmaris İzmir otobüs bileti satın almak için artık Nilüfer Turizm’i tercih edebilirsiniz. Sizlere her yerde hizmet vermekte olan firmamız sayesinde Marmaris İzmir arası daha konforlu yolculuklar yapabilirsiniz.

Marmaris İzmir Otobüs Bileti Fiyatı Ne Kadar?

Nilüfer Turizm Marmaris İzmir otobüs bileti fiyatı 350 TL ile başlamakta ve dönemsel olarak belirlenmektedir. Net fiyatlar için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Marmaris İzmir Otobüs ile Kaç Saat Sürer?

Marmaris İzmir otobüs seferi, yaklaşık olarak 4 saat sürmektedir. Sefer süreleri yol, trafik ve hava durumu gibi etkenler doğrultusunda değişiklik gösterebilir.

Marmaris İzmir Otobüs Sefer Saatleri Nedir?

Her gün çok sayıda Marmaris otogarı kalkışlı İzmir otobüs seferleri firmamız tarafından düzenlenmektedir.

Marmaris İzmir Otobüs Biletini Nasıl Daha Ucuza Alabilirim?

Marmaris İzmir otobüs bileti için Nilüfer Turizm +bilet üyelerine %10 extra bonus para puanı vermektedir. Sizde ücretsiz + bilet üyesi olarak her seyahatinizde extra %10 para puan kazanabilir ve bu sayede biriken puanlarınız ile ücretsiz bedava otobüs bileti kazanabilirsiniz

 

Marmaris Kalkışlı Seferlerimiz

Türkiye’nin her bir noktasına Nilüfer farkıyla seyahat edin.

İzmir Varışlı Seferlerimiz

Türkiye’nin her bir noktasına Nilüfer farkıyla seyahat edin.
Edirne İzmir
999.00TL
Gebze İzmir
499.00TL
İstanbul-Esenler İzmir
599.00TL
İstanbul-Dudullu İzmir
499.00TL
Bursa İzmir
349.00TL
Ankara İzmir
699.00TL

Değerlendirmeler

Değerlendirebilmeniz için Üye Girişi yapmanız gerekmektedir.
Mahmut Akarca ★★★★★ 5 ay önce
İzmir uygun fiyatlı otobüs bileti satın aldım. Hem kaliteli hem konforlu bir yolculuktu. Firma güvenilir. Ucuz İzmir otobüs bileti satın almak isteyenlere tavsiye ederim.
Yavuz PERKER ★☆☆☆☆ 5 ay önce
22 Ocak pazartesi İstanbul dudullduan 12.39 hareket saaiti 34 YC 2131 araç a bilet aldım otobüste ne bir 8kram ne bir internet nede telefonu şarj edeceğiniz pirizler calismiyor muavine söylüyorum bugün başladım ikram etmeyin dediler şoföre söylüyoruz ikram yok kalmadı geç kadim diyoruz vakit var diyor şuan saat 18 .15 biz hala akhisardayiz İzmir'e 91 km gösteriyor çok kötü bir yolculuk yapıyoruz ve bütün yolcular bu durumdan şikayetçi
Bahaattin Güzel ★★★★★ 5 ay önce
İzmir otobüs bileti satın almak için tercih ettim. İş sebebiyle sık sık İstanbul İzmir otobüs bileti satın alıyorum. Nilüfer Turizm'i ilk kez tercih etmeme rağmen memnun kaldım. Teşekkürler. Bundan sonra ilk tercihim.
Gülay Gizem ★★★★★ 5 ay önce
İzmir otobüs bileti satın aldım. Kaliteli ve güzel bir yolculuk yaptım. İşim sebebiyle sık sık İstanbul İzmir otobüs bileti satın alıyorum. Uygun fiyatlı ve kaliteli bir firma. İyi yorumları hak ediyor.
Bahattin Güleç ★★★★★ 6 ay önce
Eşimle birlikte İzmir otobüs bileti satın aldık. Güzel bir yolculuktu. Ucuz İzmir otobüs bileti satın almak isteyenlere tavsiye ederim. Güvenilir bir firma.
Muhammet Ata Kamil ★★★★☆ 6 ay önce
Nilüfer Turizm İzmir otobüs bileti satın aldım. Hem uygun fiyatlı hem de kaliteli. İkramlar ve diğer hizmetler de gayet yerindeydi. Personeller ve muavinler güler yüzlü. Yolculuk boyunca sorun yaşamadık. Edirne İzmir otobüs bileti satın almak isteyenlere tavsiye ederim.
Berkan Ateş ★★★★★ 7 ay önce
İstanbul İzmir otobüs biletimi Nilüfer Turizm'den aldım. Uygun fiyatlı İzmir otobüs bileti olmasına rağmen gerçekten güzel ve konforlu bir seyahatti. Çok memnun kaldık teşekkürler.
Burak Yıldırım ★★★★★ 7 ay önce
İzmir uygun fiyatlı otobüs bileti satın almak için tercih ettim. Nilüfer Turizm İzmir otobüs bileti fiyatları fazlasıyla uygun ve kaliteli. Biz çok memnun kaldık. teşekkürler tam bir fiyat performans.
Irmak Su Canan ★★★★★ 8 ay önce
İzmir en uygun fiyatlı otobüs biletini Nilüfer Turizm'den aldım. İstanbul İzmir arası otobüs bileti uygun fiyatlıydı ancak aynı zamanda otobüs de çok kaliteliydi. Yolculukta hiçbir sorun yaşamadık. Gerçekten başarılı ve güzel bir işletme. Biz beğendik. Rahat ve konforlu yolculuklar için tercih edilebilir.
Mehmet Kırgız ★★★★★ 8 ay önce
İzmir otobüs bileti Nilüfer Turizm firmasından satın aldım bu kez. Yılda birkaç kez farklı firmalarla seyahat ettim ancak Nilüfer Turizm hem uygun fiyat hem de kaliteli hizmet sunan tek firma. Tam fiyat performans. Kaliteli ve güzel bir yolculuktu. Teşekkürler. Uygun fiyatlı İzmir otobüs bileti satın almak isteyenlere tavsiye ederim.
Ayşe Kulen ★★★★☆ 8 ay önce
İzmir otobüs biletini Nilüfer Turizm sayesinde çok ama çok uygun fiyata aldım. Uygun fiyatlı İzmir otobüs bileti satın almak isteyenlere tavsiye ederim. Gerçekten başarılı ve güzel bir deneyimdi.
Sanem Yiğit ★★★★★ 9 ay önce
Nilüfer Turizm'den İstanbul İzmir arası otobüs bileti satın aldım. Otobüs yolcuğum gerçekten güzel ve konforlu geçti. İzmir otobüs bileti satın almak isteyenlere öneririm. Ayrıca fiyatlar gerçekten çok uygun. İzmir en uygun otobüs biletini satın almak isteyenlere Nilüfer Turizmi öneririm.
Mustafa Can Kılıç ★★★★★ 9 ay önce
İstanbul izmir otobüs biletini çoook uygun fiyata satın aldım. İzmirde okuyorum ve öğrenciyim. Sık sık seyahat etmem gerekebiliyor. Bugüne kadar hiçbir sorun yaşamadım ve Nilüfer Turizm kaliteli bir firma. Gönül rahatlığıyla tercih edilebilir.
Sedef Şener ★★★★☆ 9 ay önce
İstanbul izmir otobüs bileti Nilüfer Turizm sayesinde uygun fiyata aldım. Seyahat tam vaktinde gerçekleşti ve otobüste hiç sorun yaşamadım. İzmir otobüs bileti satın almak isteyenlere öneririm. Son dönemlerin en iyi firmalarından iyi yorumları hak ediyor.
Uğur Can Yılmaz ★★★★★ 9 ay önce
İzmir en ucuz otobüs biletini Nilüfer Turizm sayesinde satın aldım. Ayrıca Nilüfer Turizm İzmir otobüsleri de oldukça kaliteliydi. İstanbul İzmir arası otobüs yolculuğum beklediğimden iyi geçti. Gerçekten kaliteli ve başarılı bir firma, teşekkürler...
Gökhan Can Akif ★★★★★ 9 ay önce
İstanbul İzmir otobüs bileti satın almak için tercih ettim. Yılda birkaç kez yolculuk yapıyorum. Nilüfer Turizm İzmir otobüsleri, çok fazla lokasyona uğramadan kısa süre içerisinde İzmir'e ulaşıyor. Ben çok memnun kaldım, teşekkürler tavsiye ediyorum.
Mehmet Yeğin ★★★★★ 9 ay önce
Sürekli seyahat ediyorum rahat yolculuk deyince Nilüfer turizm
Aslı Tiftik Erol ★★★★★ 9 ay önce
Rahat bir yolculuktu teşekkürler
Veysi Kılıç ★★★★★ 10 ay önce
İzmir otobüs bileti satın almak için kesinlikle önerebileceğim bir firma. Günün birçok saatinde İzmir otobüs bileti satın almanız mümkün. Ben yıllardır tercih ediyorum. Konforlu olmasının yanı sıra aynı zamanda ucuz İzmir otobüs bileti satın almaya da imkan sağlıyor.
Seval Akıncı ★★★★★ 10 ay önce
Her ay en az iki kez İzmire seyahat ediyorum Nilüfer turizm tercihimdir herkese tavsiye edebilirim
CANAN YİĞİTOĞLU ★★★★★ 10 ay önce
İzmir seyahatimde Nilüfer turizmden bilet aldım iyiki tercih etmişim uygun fiyat rahat güler yüzlü hizmetlerinden dolayı teşekkür ederim.
Hatice Esra Özlü ★★★★★ 10 ay önce
İzmir de öğrenciyim Ankara İzmir seyahatlerimde Nilüfer turizm tercih ediyorum güler yüzlü rahat hizmet anlayışınız için teşekkürler
Bahar Evran ★★★★★ 10 ay önce
İzmir İstanbul otobüs bileti satın almak için Nilüfer Turizm'i tercih ettim. Nilüfer Turizm otobüs bileti satın almayı düşünüyorsanız hiç tereddüt etmeden tercih edebilirsiniz. Uygun fiyatlı izmir otobüs bileti satmalarının yanı sıra aynı zamanda kaliteli de hizmet veriyorlar. Gerçekten kaliteli, başarılı bir firma. Muğla İzmir otobüs bileti gibi birçok şehirde de hizmet veriyorlar. Ben fazlasıyla memnun kaldım.
Sinem Güloğlu ★★★★★ 10 ay önce
İzmir yolculuğumda ilk kez Nilüfer turizmi tercih ettim çok memnun kaldım tavsiye ederim.
Ahmet Tetik ★★★★★ 10 ay önce
Senelerdir Ankara İzmir otobüs seyahatlerimde Nilüfer turizmi tercih ederim hizmet kalitesi aynı ufak tefek aksaklıklar her firmada oluyor teşekkürler
Cemre Deniz ★★★★★ 10 ay önce
İstanbul İzmir seyahatimi gidiş dönüş sizinle tercih ettim memnun kaldım Alaçatıya aktarmanızda olsa çok daha iyi olacaktı
Alieva Kurmanjan ★★★★★ 10 ay önce
Bodrum İzmir otobüs biletimi Nilüfer Turizm’ den aldım. Araçta 20 dakika rötar dışında bir sorun yaşamadım. Tavsiye ederiz.
Buse Taşova ★★★★★ 10 ay önce
İzmir Ankara arasında çok sık seyahat etmekteyim. Bu yolculuklarımda otobüs bilet fiyatlarının uygunluğundan dolayı Nilüfer Turizm otobüs firmasını tercih ediyorum. Tavsiye ederim.
Sezen Tunçbakır ★★★★★ 10 ay önce
İstanbul Esenler’ den İzmir’ e Nilüfer Turizm ile yolculuk yaptım. Otobüs temiz ve bakımlıydı. Gebze’ ye uğramadığı için çok sevindim gereksiz zaman kaybetmemiş olduk. Bursa’ dan sonra da yeni otobanı kullanmaları seyahat süresini oldukça kısaltıyor.
Selahattin İmamoğlu ★★★★★ 10 ay önce
İstanbul İzmir otobüs biletimizi Nilüfer Turizm’ den aldık. Dudullu hareket merkezi bize çok yakın olduğu için sık sık Nilüfer Turizm otobüsleri ile yolculuk yapmaktayım. Memnunum

Sıkça Sorulan Sorular

Marmaris İzmir otobüs bileti fiyatı 350 TL ile başlamakta ve dönemsel olarak belirlenmektedir. Net fiyatlar için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.
Marmaris İzmir otobüs seferi, yaklaşık olarak 4 saat sürmektedir. Sefer süreleri yol, trafik ve hava durumu gibi etkenler doğrultusunda değişiklik gösterebilir.
Marmaris İzmir arası otobüs seferleri Nilüfer Turizm tarafından düzenlenmektedir. Firmamız dilediğiniz her yerde sizlere seyahat hizmeti sunmaktadır.

Türkiye’nin en büyük seyahat sitesi. Daha Çok Bilgi. Keyifli Seyahat.

Profesyonel yöneticileri ve eğitimli personelleri ışığında, 2005 yılından bu yana şehirler arası kara yolu ulaşım sektörünü domine eden Nilüfer Turizm, yolcularına güvenli bir seyahat vadediyor. Yönetim becerileri konusunda eğitimli yönetici kadrosu sayesinde müşteri beklentilerini karşılayan ve yeni taleplere uygun çözümler geliştiren Nilüfer Turizm, teknolojiden aldığı ilhamla pratik bir şekilde otobüs bileti almanızı sağlıyor. Tüm cihazlar üzerinden kolayca satın alabileceğiniz otobüs biletleri, Nilüfer Turizm’in güvenilirliği ve uygun fiyat politikası ile birleştiği günden bu yana müşteri memnuniyetini bir üst seviyeye taşıyor. Yolcularına konfor sağlamayı ve güven inşa etmeyi bir ilke ediniyor. “Güvenli Ellerdesiniz” sloganıyla yola çıkan ve sizleri Türkiye’nin birçok noktasına ulaştıran Nilüfer Turizm’i tercih ederek, kaliteden ödün vermeden, güvenle ve ekonomik bir şekilde seyahat edebilirsiniz.