İstanbul-Dudullu İzmir Otobüs Bileti

Türkiye’nin her bir noktasına Nilüfer farkıyla seyahat edin.

İstanbul İzmir Otobüs Bileti

İstanbul İzmir otobüs bileti satın almak için artık Nilüfer Turizm’i tercih edebilirsiniz. Sizlere her yerde hizmet vermekte olan firmamız sayesinde İstanbul İzmir arası daha konforlu yolculuklar yapabilirsiniz.

İstanbul İzmir Otobüs Bileti Fiyatı Ne Kadar?

Nilüfer Turizm İstanbul İzmir otobüs fiyatı 200TL olarak belirlenmektedir. Ancak bilet fiyatlarımız çeşitli dönemlerde farklılık gösterebilmektedir. Net fiyatlar için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

İstanbul İzmir Otobüs ile Kaç Saat Sürer?

İstanbul İzmir otobüs seferi, Dudullu otogarından ortalama 7 saat sürerken Esenler otogarından yaklaşık 8 buçuk saat sürmektedir. Sefer süresi yol ve hava durumuna göre değişiklik gösterebilmektedir.

İstanbul İzmir Otobüs Sefer Saatleri Nedir?

Her gün çok sayıda İstanbul Esenler otogarı ve Dudullu otogarı kalkışlı İzmir otobüs seferleri firmamız tarafından düzenlenmektedir.

İstanbul İzmir Otobüs Biletini Nasıl Daha Ucuza Alabilirim?

İstanbul İzmir otobüs bileti için Nilüfer Turizm +bilet üyelerine %10 extra bonus para puanı vermektedir. Sizde ücretsiz + bilet üyesi olarak her seyahatinizde extra %10 para puan kazanabilir ve bu sayede biriken puanlarınız ile ücretsiz bedava otobüs bileti kazanabilirsiniz

İstanbul-Dudullu Kalkışlı Seferlerimiz

Türkiye’nin her bir noktasına Nilüfer farkıyla seyahat edin.
İstanbul-Dudullu Antalya
350.00TL
İstanbul-Dudullu Edirne
170.00TL
İstanbul-Dudullu İzmir
270.00TL
İstanbul-Dudullu Bursa
150.00TL

İzmir Varışlı Seferlerimiz

Türkiye’nin her bir noktasına Nilüfer farkıyla seyahat edin.
Bursa İzmir
150.00TL
Ankara İzmir
200.00TL
İstanbul-Dudullu İzmir
270.00TL
İstanbul-Esenler İzmir
270.00TL
Edirne İzmir
400.00TL

Sıkça Sorulan Sorular

İstanbul Dudullu İzmir arası otobüsle ortalama 7 saat sürmektedir. Siz de bu seferde en konforlu şekilde seyahat etmek için Nilüfer Turizm'i tercih edebilirsiniz.
İstanbul İzmir otobüs fiyatı 200TL olarak belirlenmektedir. Ancak bilet fiyatlarımız çeşitli dönemlerde farklılık gösterebilmektedir. Net fiyatlar için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.
Dudullu İzmir arası otobüs seferleri Nilüfer Turizm tarafından sürekli olarak düzenlenmektedir. Dilediğiniz her gün web sitemizi ziyaret ederek Dudullu otogarından İzmir otogarına otobüs bileti satın alabilirsiniz.

Türkiye’nin en büyük seyahat sitesi. Daha Çok Bilgi. Keyifli Seyahat.

Profesyonel yöneticileri ve eğitimli personelleri ışığında, 2005 yılından bu yana şehirler arası kara yolu ulaşım sektörünü domine eden Nilüfer Turizm, yolcularına güvenli bir seyahat vadediyor. Yönetim becerileri konusunda eğitimli yönetici kadrosu sayesinde müşteri beklentilerini karşılayan ve yeni taleplere uygun çözümler geliştiren Nilüfer Turizm, teknolojiden aldığı ilhamla pratik bir şekilde otobüs bileti almanızı sağlıyor. Tüm cihazlar üzerinden kolayca satın alabileceğiniz otobüs biletleri, Nilüfer Turizm’in güvenilirliği ve uygun fiyat politikası ile birleştiği günden bu yana müşteri memnuniyetini bir üst seviyeye taşıyor. Yolcularına konfor sağlamayı ve güven inşa etmeyi bir ilke ediniyor. “Güvenli Ellerdesiniz” sloganıyla yola çıkan ve sizleri Türkiye’nin birçok noktasına ulaştıran Nilüfer Turizm’i tercih ederek, kaliteden ödün vermeden, güvenle ve ekonomik bir şekilde seyahat edebilirsiniz.