Bursa Edirne Otobüs Bileti

Türkiye’nin her bir noktasına Nilüfer farkıyla seyahat edin.

Bursa Edirne Otobüs Bileti

Bursa Edirne arasından Seyahat etmek için Bursa Edirne otobüs bileti arayanlar, Bursa Edirne arası otobüs bileti ile ilgili otobüs bileti fiyatlarını merak edenler, Bursa Edirne Otobüs seferler saatleri ve Bursa Edirne arası yol güzergahını araştıranlar. En Ucuz Bursa Edirne otobüs bileti satın almak isteyenler , Bursa Edirne indirimli otobüs bileti arayanlar için ihtiyacınız olan  tüm bilgileri sizler için hazırladık.

Bursa Edirne otobüs bileti mi arıyorsun ?

 Nilüfer Turizm Edirne Otobüs terminalinden Bursa otobüs seferleri düzenlemektedir. Bursa Edirne otobüs bileti  Nilüfer Turizm web sayfamızdan En ucuz ve indirimli olarak  güvenle satın alabilirsiniz.

Bursa Edirne Otobüsle Kaç Saat Sürer ?

Bursa Edirne arası otobüs ile  yaklaşık 6 saat 30 dakika sürmektedir.

Edirne  Bursa Otobüs Bileti Fiyatları ne kadar?

Bursa Edirne Otobüs bilet fiyatı 350 TL dir. Nilüfer Turizm ile belli dönemlerde Bursa Edirne otobüs bileti için extra indirimli kampanyalar düzenlenmektedir.

Bursa Edirne en ucuz Otobüs bileti nasıl alabilirim ?

Bursa Edirne en ucuz otobüs bileti mi arıyorsunuz ? Nilüfer Turizm artı bilet üyesi olmanız ile birlikte Bursa Edirne otobüs bileti için %10 extra indirim hakkından ücretsiz faydalanabilirsiniz. Nilüfer Turizm artı bilete şimdi üye olun Bursa Edirne otobüs biletini daha ucuza getirin. Bursa Edirne indirimli otobüs bileti için Nilüfer Turizm artı bilet avantajları ile şimdi tanışın.

Bursa Edirne Otobüs sefer saatleri nedir ?

Nilüfer Turizm ile Bursa Edirne Otobüs seferleri her gün 24 saat boyunca ortalama her saat başı düzenli olarak otobüs seferleri düzenlemekteyiz. Bursa Edirne otobüs seferleri için güncel otobüs hareket saatlerini wep sayfamızdan öğrenebilirsiniz.

Bursa Edirne Otobüs Güzergahları nereler ?

Bursa Edirne arası otobüs güzergahı internet üzerinden en çok aranan kelimelerin başında yer almaktadır.  Edirne otobüs terminalinden kalkan otobüslerimiz Yavuz Sultan Selim ve Osmangazi Köprüsü' nü kullanarak  Bursa Edirne Otobüs seferlerini tamamlamaktadır.

Bursa Otobüs Terminaline Nasıl Ulaşım Sağlayabilirim ?

Bursa Edirne arasında otobüs ile ulaşım sağlayacak Bursa bölgesinden Ulaşım Sağlayacak Misafirlerimiz toplu ulaşım ya da taksi ile ulaşım sağlayabilirler. Şehir dışından gelecek olan misafirlerimiz için Edirne otobüs terminalinden belediye otobüsleri ile Edirne Şehir Merkezine ve çevre yerleşimlere ulaşım sağlayabilirler.

Sıkça Sorulan Sorular

Bursa Edirne ve Edirne Bursa otobüs biletleri 350 TL'dir.
Bursa Edirne otobüsle 475 km'dir.
Bursa Edirne otobüsle 6 saat 30 dakikadır.
Bursa Edirne otobüs firmaları arasında Nilüfer Turizm ön plana çıkmaktadır.
Bursa Edirne otobüs bileti satın almak için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Türkiye’nin en büyük seyahat sitesi. Daha Çok Bilgi. Keyifli Seyahat.

Profesyonel yöneticileri ve eğitimli personelleri ışığında, 2005 yılından bu yana şehirler arası kara yolu ulaşım sektörünü domine eden Nilüfer Turizm, yolcularına güvenli bir seyahat vadediyor. Yönetim becerileri konusunda eğitimli yönetici kadrosu sayesinde müşteri beklentilerini karşılayan ve yeni taleplere uygun çözümler geliştiren Nilüfer Turizm, teknolojiden aldığı ilhamla pratik bir şekilde otobüs bileti almanızı sağlıyor. Tüm cihazlar üzerinden kolayca satın alabileceğiniz otobüs biletleri, Nilüfer Turizm’in güvenilirliği ve uygun fiyat politikası ile birleştiği günden bu yana müşteri memnuniyetini bir üst seviyeye taşıyor. Yolcularına konfor sağlamayı ve güven inşa etmeyi bir ilke ediniyor. “Güvenli Ellerdesiniz” sloganıyla yola çıkan ve sizleri Türkiye’nin birçok noktasına ulaştıran Nilüfer Turizm’i tercih ederek, kaliteden ödün vermeden, güvenle ve ekonomik bir şekilde seyahat edebilirsiniz.