Edirne Bursa Otobüs Seferleri Başladı

Türkiye’nin her bir noktasına Nilüfer farkıyla seyahat edin.

Edirne Bursa Otobüs Seferleri

Nilüfer Turizm Edirne Bursa otobüs seferleri düzenlemektedir. Edirne Bursa arasında seyahat edecek olan misafirlerimiz Nilüfer Turizm Edirne Bursa otobüs seferlerinden faydalanabilirler. Her gün karşılıklı 3 otobüs seferi düzenleyen Nilüfer Turizm sizlere sahip olduğu tecrübe ve otobüs filosu ile her zaman en iyi hizmeti verebilmeyi amaç edinmiştir.

Edirne Bursa Otobüs Hareket Saatleri nedir ?

Edirne – Bursa  Otobüs Hareket saatleri : 05:00 – 11:45 – 19:30 olup Edirne Bursa arasında otobüs ile yolculuk otobüs ile ortalama  6 saat 30  dakika sürmektedir.

Edirne Bursa Arası Yol Güzergahı nedir ?

Nilüfer Turizm Edirne – Bursa  otobüs seferleri Edirne Otogarından kalkış ile birlikte İstanbul Esenler otogarı’ na Uğrayarak Yavuz Sultan Selim köprüsü üzerinden İstanbul Dudullu Hareket merkezi , Gebze ve Osman Gazi Köprüsü yolunu kullanarak Bursa seferini tamamlamaktadır.

Edirne Bursa Otobüs Bileti Fiyatı nedir?
Edirne Bursa Otobüs bileti fiyatı 350 TL dir. Edirne Bursa otobüs biletinizi internet sitemizden 3 d secure güvenli ödeme ile online olarak alabilirsiniz.

Türkiye’nin en büyük seyahat sitesi. Daha Çok Bilgi. Keyifli Seyahat.

Profesyonel yöneticileri ve eğitimli personelleri ışığında, 2005 yılından bu yana şehirler arası kara yolu ulaşım sektörünü domine eden Nilüfer Turizm, yolcularına güvenli bir seyahat vadediyor. Yönetim becerileri konusunda eğitimli yönetici kadrosu sayesinde müşteri beklentilerini karşılayan ve yeni taleplere uygun çözümler geliştiren Nilüfer Turizm, teknolojiden aldığı ilhamla pratik bir şekilde otobüs bileti almanızı sağlıyor. Tüm cihazlar üzerinden kolayca satın alabileceğiniz otobüs biletleri, Nilüfer Turizm’in güvenilirliği ve uygun fiyat politikası ile birleştiği günden bu yana müşteri memnuniyetini bir üst seviyeye taşıyor. Yolcularına konfor sağlamayı ve güven inşa etmeyi bir ilke ediniyor. “Güvenli Ellerdesiniz” sloganıyla yola çıkan ve sizleri Türkiye’nin birçok noktasına ulaştıran Nilüfer Turizm’i tercih ederek, kaliteden ödün vermeden, güvenle ve ekonomik bir şekilde seyahat edebilirsiniz.