Edirne İstanbul Otobüs Seferlerinde en uygun fiyatlarla Otobüs Bileti Nilüfer Turizm' de

Türkiye’nin her bir noktasına Nilüfer farkıyla seyahat edin.

Edirne İstanbul Otobüs Seferleri

Nilüfer Turizm Edirne İstanbul otobüs seferleri artık sizlere hizmet vermeye başladı… Sizlere konforlu ve rahat bir yolculuk imkanı sunmayı hedeflemekte olan Nilüfer Turizm, lüks otobüsler ile Edirne’den İstanbul’a ulaşabilmenize imkan tanımaktadır. Edirne İstanbul otobüs bileti almak için siz de Nilüfer Turizm’i tercih edebilir, konforlu bir seyahatin kapılarını aralayabilirsiniz.

Edirne İstanbul Otobüs Seferleri Hareket Saatleri

Edirne İstanbul otobüs seferleri, her gün kesintisiz bir şekilde Nilüfer Turizm tarafından düzenlenmektedir. Her gün Edirne’den İstanbul’a seyahat etmekte olan birçok otobüsümüz bulunmaktadır.

Edirne İstanbul otobüs hareket saatleri aşağıdaki gibidir;

  • 05:00
  • 10:00
  • 11:45
  • 15:45
  • 18:00
  • 19:00
  • 22:00

Siz de yukarıdaki seferlerden birini seçerek Nilüfer Turizm kalitesiyle Edirne’den İstanbul’a seyahat edebilirsiniz.

Edirne İstanbul Otobüs Yol Güzergahı

Nilüfer Turizm Edirne İstanbul otobüs seferleri, molasız bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Araçlarımız hiçbir yere uğramadan İstanbul’a gitmekte ve Esenler otogarına varmaktadır. Edirne otogarından çıkan araçlarımız Esenler otogarına 3 saat gibi kısa bir süre içerisinde varmaktadır. Edirne’den Dudullu otogarına kadar süren seferlerimiz ise ortalama 4 buçuk saat sürmektedir.

Edirne İstanbul Otobüs Bileti Fiyatları

Nilüfer Turizm Edirne İstanbul otobüs bileti fiyatı, 350 TL olarak belirlenmektedir.  Fiyatlarımız birçok etken doğrultusunda değişiklik göstermektedir. Edirne İstanbul otobüs bileti net fiyatları için web sitemizi ziyaret edebilir ve kolaylıkla bilet alabilirsiniz.

Web sitemizde bulunan 3D Secure güvenli ödeme yöntemini kullanarak kısa süre içerisinde otobüs bileti satın alabilirsiniz.

Türkiye’nin en büyük seyahat sitesi. Daha Çok Bilgi. Keyifli Seyahat.

Profesyonel yöneticileri ve eğitimli personelleri ışığında, 2005 yılından bu yana şehirler arası kara yolu ulaşım sektörünü domine eden Nilüfer Turizm, yolcularına güvenli bir seyahat vadediyor. Yönetim becerileri konusunda eğitimli yönetici kadrosu sayesinde müşteri beklentilerini karşılayan ve yeni taleplere uygun çözümler geliştiren Nilüfer Turizm, teknolojiden aldığı ilhamla pratik bir şekilde otobüs bileti almanızı sağlıyor. Tüm cihazlar üzerinden kolayca satın alabileceğiniz otobüs biletleri, Nilüfer Turizm’in güvenilirliği ve uygun fiyat politikası ile birleştiği günden bu yana müşteri memnuniyetini bir üst seviyeye taşıyor. Yolcularına konfor sağlamayı ve güven inşa etmeyi bir ilke ediniyor. “Güvenli Ellerdesiniz” sloganıyla yola çıkan ve sizleri Türkiye’nin birçok noktasına ulaştıran Nilüfer Turizm’i tercih ederek, kaliteden ödün vermeden, güvenle ve ekonomik bir şekilde seyahat edebilirsiniz.